<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.06.2024 r.  
 


21.07.2008 - Gwiazda Kazimierza Lipienia we Władysławowie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Archiwum - Rok: 2009 - miesiąc: Grudzień


Fruwający olimpijczycy
Kategoria: Społeczne
31-12-2009

Dębiccy hodowcy gołębi pocztowych zorganizowali 19 i 20 grudnia 2009 r. wystawę, podczas której zaprezentowano kilkadziesiąt ptaków z hodowli okręgu tarnowskiego. Nagrody najlepszym hodowcom wręczył Mariusz Trojan, zastępca burmistrza Dębicy.

więcej...


Dobry rok dla MOPS
Kategoria: Społeczne
31-12-2009

Odchodzący, 2009 rok, Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy nazwała dobrym dla swojej placówki. – Udało nam się zrealizować wiele cennych dla dębiczan przedsięwzięć. Możecie być z tego dumni choć kolejny rok, mam nadzieję, będzie obfitował w kolejne ważne wydarzenia – zwróciła się do pracowników MOPS zebranych na krótkim podsumowaniu roku.

więcej...


Repertuar Kina „Śnieżka”
Kategoria: Kulturalne
31-12-2009

Kino „Śnieżka” przygotowało repertuar na styczeń 2010 r.

więcej...


Inkubator przyniósł efekty
Kategoria: Społeczne
30-12-2009

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu zakończyło realizację Inkubatora Organizacji Pozarządowych Powiatu Dębickiego. Ze szkoleń i porad prawnych skorzystało 35 organizacji, łącznie 92 osoby. Uroczyste zakończenie projektu i wręczenie certyfikatów odbyło się 29 grudnia br.

więcej...


Sylwester w Rynku
Kategoria: Kulturalne
30-12-2009

Burmistrza Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców na zabawę sylwestrową na dębickim Rynku, która rozpocznie się 31 grudnia br. o godz. 21.00.

więcej...


Obwieszczenie wojewody dotyczące budowy autostrady
Kategoria: Gospodarcze
29-12-2009

Wojewoda Podkarpacki zawiadamia o wszczęciu postępowania oraz wydaniu postanowienia w sprawie decyzji o zezwoleniu na realizację „Budowy Autostrady A-4 na odcinku Tarnów węzeł „Krzyż” – węzeł „Dębica Pustynia” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi”.

więcej...


Powstaną kolejne mieszkania
Kategoria: Gospodarcze
28-12-2009

Wkrótce rozpocznie się przebudowa budynku przy ulicy Kwiatkowskiego na potrzeby mieszkań komunalnych. Władze miasta 22 grudnia br. przekazały dawny budynek „Resbudu” wykonawcy, który już w styczniu rozpocznie inwestycję.

więcej...


Hokeiści złożyli życzenia
Kategoria: Urząd Miejski
27-12-2009

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Śnieżka” Dębica Szkółki Hokejowej odwiedzili przed Bożym Narodzeniem władze miasta, by złożyć życzenia świąteczne i noworoczne.

więcej...


Opłatek na Kraszewskiego
Kategoria: Społeczne
23-12-2009

Po raz pierwszy w historii funkcjonowania świetlic socjoterapeutycznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy w budynku przy ulicy Kraszewskiego odbyło się spotkanie opłatkowe. Kilkadziesięcioro dzieci i młodzieży wspólnie z władzami miasta oraz kierownictwem MOPS spędziło kilka pięknych godzin. Specjalnym gościem uroczystości był ks. prałat Józef Leśniowski.

więcej...


Podziękowali za Dom Seniora
Kategoria: Społeczne
23-12-2009

Uczestnicy spotkania opłatkowego w Domu Kultury ,,Kosmos’’, należący do Klubu Emerytów i Rencistów ,,T.C. Dębica” w bardzo ciepłych słowach ocenili zmiany zachodzące w mieście.

więcej...


Życzenia świąteczne i noworoczne
Kategoria: Urząd Miejski
23-12-2009

więcej...


Meterolodzy przestrzegają przed wichurami
Kategoria: Urząd Miejski
22-12-2009

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnymi wiatrami, które występować będą w Podkarpaciu od 22 grudnia br. od godz. 12 do 23 grudnia br. do godz. 18.

więcej...


Dwie wigilie
Kategoria: Społeczne
22-12-2009

Dwa spotkania wigilijne jednego dnia zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. W obu spotkaniach brali udział ludzie starsi, niepełnosprawni, samotni, wymagający opieki. Z roku na rok liczba uczestników takich wigilii zwiększa się w znaczący sposób.

więcej...


Światełko Betlejemskie
Kategoria: Urząd Miejski
22-12-2009

Jak co roku do dębickiego magistratu dotarło Betlejemskie Światło Pokoju.

więcej...


Przedszkolaki u burmistrza
Kategoria: Urząd Miejski
22-12-2009

Dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek oraz z Przedszkola nr 1 odwiedziły burmistrza Pawła Wolickiego. Dzieci składały burmistrzowi życzenia świąteczne, śpiewały kolędy.

więcej...


Warsztaty zakończyły się koncertem
Kategoria: Kulturalne
21-12-2009

Nie zawiedli się ci, którzy w sobotę wzięli udział w warsztatach gitarowych prowadzonych przez Marka Raduli, znanego muzyka, aranżera i kompozytora. Wieczorem muzyk wraz dębickim „Chameleonem” i zaproszonymi gośćmi wystąpił we wspólnym koncercie.

więcej...


Okno na innych ludzi
Kategoria: Społeczne
21-12-2009

Rozpoczął swoje funkcjonowanie Dom Seniora przy ulicy Rzeszowskiej 15. Jest to pierwsza tego typu placówka w naszym mieście. Jednak nie ostatnia. W czasie uroczystości otwarcia Domu Seniora burmistrz Dębicy Paweł Wolicki zapowiedział powstawanie kolejnych placówek. Po otwarciu Domu Seniora i poświęceniu placówki przez księży z kościoła Św. Jadwigi wszyscy zebrani uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym.

więcej...


Burmistrz odwiedził kolejne przedszkola
Kategoria: Urząd Miejski
21-12-2009

Były życzenia świąteczne, śpiewanie kolęd i przede wszystkim oglądanie prezentów. Burmistrz Paweł Wolicki odwiedził kolejne przedszkola i wręczył dzieciom prezenty świąteczne. Burmistrzowi towarzyszyli: jego zastępca Mariusz Trojan oraz Ireneusz Kozak – dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty.

więcej...


Kolędnicy odwiedzili MOPS
Kategoria: Kulturalne
21-12-2009

Tradycyjnie w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaczęli odwiedzać kolędnicy. Przyjmowani są bardzo serdecznie. Nie wychodzą przy tym z pustymi rękami.

więcej...


Ostrożnie z petardami
Kategoria: Urząd Miejski
18-12-2009

Straż Miejska przestrzega przed nielegalnym handlem wyrobami pirotechnicznymi i ich sprzedażą osobom nieletnim. Zakupu fajerwerków może dokonać tylko osoba pełnoletnia w wyspecjalizowanych sklepach lub stoiskach sprzedaży. Naruszenie tej normy jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do dwóch lat.

więcej...
Archiwum:

2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej