<< powrót na stronę główną dziś jest: 14.04.2024 r.  
 


16.10.2009 - Zło dobrem zwyciężaj
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy


Pierwszy w Dębicy Jarmark Bożonarodzeniowy za nami. Fotoreportaż.
22-12-2013

Ponad czterdziestu wystawców z terenu południowo – wschodniej Polski wzięło udział w pierwszym dębickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Od 14 grudnia Rynek naszego miast gościł rękodzieło świąteczne w wykonani ludzi o wyjątkowej wyobraźni i pasji. Począwszy od soboty, każdego dnia na dębickim Rynku pojawiali się nowi wystawiennicy. Jedni handlowali krócej, inni dłużej, kilku z nich zostanie aż do 24 grudnia ale jedno można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość - Jarmark Bożonarodzeniowy cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak i wystawców.

więcej...


Fotoreportaż z inauguracja Jarmarku Bożonarodzeniowego 14.12.2013r.
16-12-2013

W minioną sobotę tj. 14 grudnia br. na dębickim Rynku odbyła się uroczysta inauguracja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który potrwa do 22 grudnia włącznie. Tak więc, przed nami kolejne jarmarczne dni, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. To czas i miejsce gdzie można kupić smakołyki na bożonarodzeniowy stół oraz niebanalne ozdoby świąteczne.

więcej...


Ice Show podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dębicy
04-12-2013

Organizowany na dębickim Rynku Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach od 14-22 grudnia br. to impreza handlowa stworzona przede wszystkim dla dębiczan ale nie tylko. To również czas i miejsce gdzie oprócz smakołyków na świąteczny stół oraz prezentów pod choinkę przygotowane zostały liczne atrakcje.

więcej...


Atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego
22-11-2013

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy to powrót do przedwojennej tradycji, kiedy to w czasie przed Bożym Narodzeniem mieszkańcy miasta oraz okolicznych wiosek przyjeżdżali na dębicki Rynek, aby zaopatrzyć się w niezbędne produkty do przygotowania świątecznych potraw. Organizowany dziś Jarmark to nie tylko smakołyki na świąteczny stół, to również okazja do nabycia niebanalnych prezentów i ozdób świątecznych. To moc atrakcji, które w trakcie jarmarku, szczególnie podczas edycji sobotnich tj. 14 i 21 grudnia, zostaną przygotowane dla całych rodzin z myślą przede wszystkim o najmłodszych.

więcej...


Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy z udziałem św. Mikołaja
07-11-2013

Zastępca Burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała serdecznie zaprasza do Dębicy na dziewięciodniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach od 14 - 22 grudnia br. Organizacja Jarmarku planowana jest w centralnej części miasta na dębickim Rynku a organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Dębicy.

więcej...


Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy, Rynek Miasta, 9 dni od 14-22 grudnia
21-10-2013

Zastępca Burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do Dębicy na dziewięciodniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach od 14 do 22 grudnia br. Organizacja Jarmarku planowana jest w centralnej części miasta na dębickim Rynku a organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Dębicy.

więcej...Archiwum: Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy

2013: PaździernikListopadGrudzień 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej