<< powrót na stronę główną dziś jest: 13.07.2024 r.  
 


16.03.2009 - Sportowo i charytatywnie
    Aktualnie przeglądasz: Dębicki Portal Edukacyjny

Witamy na stronach Dębickiego Portalu Edukacyjnego!
 
Dzięki znakomitej ofercie edukacyjnej dębicka młodzież ma szansę na zdobycie gruntownej wiedzy, potrzebnej do dalszego kształcenia, podjęcia pracy i życia.
         Szkoły podstawowe i gimnazjalne wyróżniają się w rankingach podkarpackich. Ich uczniowie osiągają indywidualne sukcesy na olimpiadach i konkursach. Szkoły średnie pozwalają uzyskać staranne wykształcenie w dowolnie wybranym kierunku. Maturzyści mogą kontynuować naukę w dębickim  Wydziale Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Swoje talenty najmłodsi szlifują w Szkole Muzycznej I stopnia imienia Krzysztofa Pendereckiego, która szczyci się kilkudziesięcioletnią tradycją.
 
Miasto posiada także bogatą i ciekawą ofertę kulturalną. To liczne inicjatywy muzyczne, festiwale, koncerty, wystawy w Galerii Miejskiej i Muzeum Regionalnym. To także bogata oferta Miejskiego Ośrodka Kultury, który proponuje mieszkańcom Dębicy spotkania teatralne, występy taneczne, koncerty czy widowiska plenerowe.
 
                  Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu.
 
                                          


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej