<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.06.2024 r.  
 


14.08.2008 - Z Marsylii do Dębicy przyjechali na rowerach
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Archiwum - Rok: 2010 - miesiąc: Styczeń


Gwiazdy sceny i cyrku
Kategoria: Warto się wybrać
28-01-2010

Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla dębiczan atrakcyjne widowiska i spektakle. Będzie można podziwiać show cyrku dziecięcego z Ukrainy oraz znakomite artystki: piosenkarkę Katarzynę Groniec i aktorkę Emilię Krakowską.

więcej...


Komediowo w kinie „Śnieżka”
Kategoria: Warto się wybrać
27-01-2010

Od 29 stycznia do 2 lutego 2010 r. kino „Śnieżka” wyświetla dwie komedie.

więcej...


Puchar Polski w Pływaniu
Kategoria: Sportowe
27-01-2010

Najlepsi polscy pływacy ponownie przyjadą do Dębicy, by od 6 do 7 lutego br. uczestniczyć w Grand Prix – Pucharze Polski w Pływaniu. Wstęp na trybuny pływalni dla publiczności, która chce dopingować zawodników jest bezpłatny.

więcej...


Życzenia dla wszystkich dębiczan
Kategoria: Społeczne
27-01-2010

Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył w spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Parafialną Radę Duszpasterstwa działającą przy parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.

więcej...


Sesja Rady Miejskiej
Kategoria: Urząd Miejski
27-01-2010

XLI sesja Rady Miejskiej w Dębicy odbędzie się w Urzędzie Miejskim 30 stycznia br. (w sobotę). Początek obrad o godz. 10.00.

więcej...


Konsultacje budżetowe w Miejskim Gimnazjum Nr 2
Kategoria: Urząd Miejski
26-01-2010

Podczas piątych już konsultacji budżetowych, które odbyły się 22 stycznia br. w Miejskim Gimnazjum Nr 2 w Dębicy, mieszkańcy m.in. ulicy Łysogórskiej, Kawęczyńskiej, Leśnej, Krakowskiej i Raczyńskich podziękowali burmistrzowi za zrealizowane inwestycje, o które wnioskowali na spotkaniu w 2008 i 2009 r., w szczególności zaś za budowę kanalizacji na osiedlu Kawęczyn.

więcej...


Lekkoatleci z medalami
Kategoria: Sportowe
26-01-2010

Trzy medale Mistrzostw Polski i 10 medali Mistrzostw Województwa to dorobek halowych startów dębickich lekkoatletów.

więcej...


Bilardowa Liga Firm
Kategoria: Sportowe
26-01-2010

W sezonie 2010 w Klubie Bilardowym PINO w Dębicy startuje trzecia edycja Bilardowej Ligi Firm. W rozgrywkach ligowych mogą uczestniczyć trzyosobowe drużyny lub kilka drużyn z dębickich firm.

więcej...


Pierwsze punkty w Grad Prix Polski
Kategoria: Sportowe
26-01-2010

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Polski WiK Pol Tour w odmianę 10 bil zostały rozegrane od 22 do 24 stycznia br. w Łodzi. Na starcie pojawiło się blisko 200 zawodników. Dębickie Pino – Ventor reprezentowali: Michał Kędzior, Wojciech Gosk, Wojciech Krzeszowiec, Marek Kudlik, Sebastian Tabor, Maciej Auguścik, siostry Monika i Sylwia Ząbek oraz wzmocnienie PINO na sezon 2010 Jurek Regiel (Sosnowiec).

więcej...


Dziękowali burmistrzowi za wyprawki
Kategoria: Urząd Miejski
25-01-2010

Trzecie spotkanie w ramach konsultacji w sprawie projektu budżetu miasta na 2010 r. odbyło się 20 stycznia br. w Domu Strażaka przy ulicy Świętosława. Burmistrz Miasta przedstawił mieszkańcom m.in. ulic Świętosława, Mościckiego, Łąkowej, Wierzbowej, Malinowej, Wiśniowej oraz Sandomierskiej plany inwestycyjne miasta na najbliższe lata.

więcej...


Medale dla par
Kategoria: Urząd Miejski
25-01-2010

Wszystkie pary małżeńskie obchodzące w 2010 roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, a wyrażające chęć otrzymania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Dębicy.

więcej...


Mieszkańcy apelowali do radnych
Kategoria: Urząd Miejski
22-01-2010

Podczas czwartych konsultacji budżetowych, które odbyły się w Domu Kultury „Śnieżka” Grażyna Nalepa – mieszkanka ul. Kawęczyńskiej apelowała do radnych, żeby przyjęli projekt tegorocznego budżetu.

więcej...


Organizację pozarządową można wesprzeć procentem z podatku
Kategoria: Gospodarcze
22-01-2010

Zbigniew Nosal, prezes Dębickiego Klubu Biznesu zachęca mieszkańców powiatu do przekazania jednego procenta podatku dochodowego na jedną z wybranych organizacji pozarządowych, działających w naszym regionie.

więcej...


Zdobądź wiedzę przed igrzyskami!
Kategoria: Edukacyjne
21-01-2010

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 9, zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimp” organizują IX Konkurs wiedzy o Ruchu Olimpijskim. Konkurs jest organizowany w związku ze zbliżającymi się Igrzyskami Zimowymi w Vancouver.

więcej...


Kombatanci spotkali się z burmistrzem
Kategoria: Społeczne
21-01-2010

Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył w spotkaniu sprawozdawczym Związku Kombatantów Wojennych i Byłych Więźniów Politycznych. Osoby, które walczyły o wolność i niepodległość ojczyzny podczas spotkania z włodarzem miasta, nie tylko opowiadały o realizacji zadań ubiegłorocznych, ale także wspominali czasy okupacji hitlerowskiej.

więcej...


Mieszkańcy podziękowali za inwestycje
Kategoria: Urząd Miejski
20-01-2010

Podczas konsultacji budżetowych w Szkole Podstawowej nr 10, które odbyły się 19 stycznia br., mieszkańcy podziękowali burmistrzowi za przeprowadzone inwestycje na osiedlach: Wolica i Kępa. Burmistrz Paweł Wolicki zapoznał uczestników konsultacji z planami inwestycyjnymi w mieście na najbliższe lata.

więcej...


Konsultacje budżetowe w Domu Kultury „Mors”
Kategoria: Urząd Miejski
19-01-2010

W Dębicy rozpoczęły się konsultacje budżetowe. Pierwsze spotkanie odbyło się w Domu Kultury „Mors”. W projekcie budżetu uczestniczyli mieszkańcy ulic: Sikorskiego, Witosa, Sportowej, Brzegowej, Paderewskiego, Akademickiej, Kościuszki, Ligęzów, Bonara, Osiedlowej.

więcej...


Dębica pierwsza na liście na dofinansowanie termomodernizacji
Kategoria: Urząd Miejski
19-01-2010

Projekt Miasta Dębica i Gminy Dębica na termomodernizację szkół i przedszkoli zajmuje pierwsze miejsce na „Liście rankingowej projektów rekomendowanych do wsparcia”, którą 18 stycznia br. opublikował Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na pierwszym miejscu (ex aequo) znajduje się także projekt powiatu wałeckiego z województwa zachodniopomorskiego.

więcej...


Polskie Państwo Podziemne przeciw broni V
Kategoria: Kulturalne
18-01-2010

W Muzeum Regionalnym w Dębicy można oglądać wystawę: „Polskie Państwo Podziemne przeciw broni V”. Wystawa wiąże się z 70. rocznicą powstania państwa podziemnego. Po raz pierwszy była prezentowana (w mniejszym zakresie) przez Muzeum AK w Pałacu Sztuki w Krakowie.

więcej...


Wielka Gala Noworoczna
Kategoria: Kulturalne
18-01-2010

Najpiękniejszych utworów muzyki kameralnej, chóralnej i symfonicznej można było wysłuchać podczas Wielkiej Gali Noworocznej w Domu Kultury „Mors” Podczas trwającego trzy godziny koncertu wystąpili: uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Dębicy.

więcej...
Archiwum:

2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej