<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.06.2024 r.  
 


21.12.2009 - Okno na innych ludzi
    Aktualnie przeglądasz: Dla inwestorów

 
 
Witamy Państwa!
 
 
            Dębica, to jedno z najciekawszych miejsc do inwestowania na południu Polski . Wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów, znakomite położenie oraz gospodarczy charakter miasta stwarzają doskonałe warunki do lokowaniu u nas Państwa kapitału.
            Lokalizacja inwestycji w Dębicy staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, gdy zwróci się uwagę na rozwojowe połączenia komunikacyjne: kolejowe i drogowe Wschód – Zachód. Wkrótce obok Dębicy przebiegnie autostrada. W pobliżu miasta znajdą się dwa zjazdy. Dlatego już teraz staramy się zmienić układ komunikacyjny w mieście tak, by dostosować go do potrzeb inwestorów, którzy zdecydują się u nas lokować swoje firmy i centra logistyczne.
            Dębica od czasów utworzenia Centralnego Okręgu Przemysłowego zachowuje swój gospodarczy charakter. Tutaj inwestują najwięksi. W Firmie Oponiarskiej "Dębica" zainwestował największy na świecie producent opon, Goodyear. Tutaj swoją siedzibę ma Tikkurilla Beckers, zakłady mięsne „Iglomeat Sokołów” i „Animex" i wiele innych, które dają pracę mieszkańcom miasta i okolic.
 
W Dębicy działalność prowadzi kilka tysięcy firm produkcyjnych, usługowych oraz handlowych, reprezentujących wysoki poziom technologii. Atutem jest świetnie przeszkolona kadra. Ofertę dla inwestorów wzbogaca Obszar Przemysłowy Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro Park” Mielec. Miasto posiada także w ofercie grunty po byłym poligonie, zarówno pod budownictwo mieszkaniowe, jak i usługi i produkcję. W swojej ofercie posiadamy także duży hotel korzystnie położony przy obiektach sportowych, na których trenują w różnych dyscyplinach ekipy sportowe z całej Polski.
            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną!
 
                                                                                   

  
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej