<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


14.09.2010 - Trunki z galicyjskiej receptury
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Sportowe


Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy
19-12-2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych do korzystania z basenu, aquaparku, lodowiska, a także świetlic oraz pozostałych obiektów sportowych.

więcej...


Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy
17-12-2014

Już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. Odwiedzający tego dnia obiekty MOSIR będą mieli możliwość skorzystania z lodowiska oraz basenu w cenie 1 zł za pierwsze 70 minut pobytu.

więcej...


V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia
16-12-2014

5 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu i Rekreacji się przy ulicy Sportowej w Dębicy odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. W organizację turnieju włączyły się m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Pomocy Społecznej Ad Astram.

więcej...


Mały mistrz w dębickiej dziewiątce
12-12-2014

W Warszawie odbył się Finał Ogólnopolskiej Akcji „Mały Mistrz - Zapasy w każdej szkole”. W finale wystąpiło 8 zespołów zwycięzców w swoich rejonach, a nasz rejon Dębica reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 9.

więcej...


Mecz Mini Hokeja
10-12-2014

W niedzielę 7 grudnia na lodowisku przy ul. Piłsudskiego rozegrany został czwarty w tym sezonie turniej Mini Hokeja I w ramach ligi podkarpacko – małopolskiej. Uczestnikom i zwycięzcom turnieju medale wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

więcej...


Ważne 3 punkty
08-12-2014

IV ligowa drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica, ostatni raz w tym roku, rozegrała mecz na własnej hali. Przeciwnikami dębickiej drużyny, była ekipa MKS Kolbuszowa. Nieobecność kilku zawodników spowodowana kontuzjami zmusiła trenera Łukasza Nowaka do pełnienia pierwszy raz w tym sezonie funkcji zawodnika.

więcej...


Sukces dębiczanina na międzynarodowych zawodach
04-12-2014

Nowy sezon startowy rozpoczął się dla UKS Mors Dębica udziałem jedynego solisty klubu Stefana Świstaka, w międzynarodowych zawodach 9th Eastern-Hugry Cup w Miszkolcu z udziałem reprezentantów Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii i Węgier.

więcej...


DĘBICKIE BOBRY II KLUBEM PŁYWACKIM W OKRĘGU
02-12-2014

29 i 30 listopada na pływalni w Ropczycach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego. Po raz kolejny zawodnicy MKP Bobry Dębica wracają ze zdumiewającym dorobkiem medalowym - 36 krążków, z czego 16 jest koloru złotego - mistrzowskiego. Tak dobre wyniki pozwoliły dębickim zawodnikom zająć 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród wojewódzkich klubów pływackich.

więcej...


Międzyświetlicowy turniej bilarda
01-12-2014

22 listopada br. świetlica środowiskowa działająca przy OHP w Dębicy zorganizowała turniej bilardowy, w którym wzięły udział świetlice działające na terenie miasta Dębica. Miejscem w którym odbyły się rozgrywki i jednocześnie gospodarzem spotkania był Klub Bilardowy „Pino”.

więcej...


Zwycięstwo z wiceliderem.
24-11-2014

Drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica po miesięcznej przerwie rozegrała kolejne spotkanie IV ligi mężczyzn na własnej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki, stanęła ekipa zajmująca 2 miejsce w ligowej tabeli – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg. Drużyna gospodarzy jak do tej pory przegrała jeden mecz w ligowych pojedynkach i na dębickiej hali byli murowanymi faworytami meczu.

więcej...Archiwum: Sportowe

2007: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopadGrudzień2008: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopadGrudzień2009: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopad2010: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopadGrudzień2011: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpień2012: CzerwiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopadGrudzień2013: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajSierpieńWrzesieńPaździernikListopad2014: StyczeńLutyMarzecCzerwiecLipiecWrzesieńPaździernikListopadGrudzień 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej