<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.06.2024 r.  
 


05.05.2014 - Jarosław Kaczyński w Dębicy
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła w Dębicy


„Dembicka Giełda Staroci” w Dębicy 8 listopada 2014r. na dębickim Rynku + foto
12-11-2014

Listopadowa giełda staroci za nami. Przed nami grudzień 2014r. a w nim kolejna edycja „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy, która odbędzie się 13.12.2014r. oraz planowany w dniach: 20-23.12.2014r Jarmark Bożonarodzeniowy a wszystko to na dębickim Rynku. Do udziału w obu wydarzeniach już dziś serdecznie zapraszamy.

więcej...


Październikowy Jarmarki Dębickie, Giełda Staroci oraz Zjazd Jadwig – fotoreportaż
13-10-2014

I tym razem piękna pogoda i wspaniali ludzie sprawiły, iż październikowa edycja Jarmarków Dębickich i Giełdy Staroci cieszyły się dużym zainteresowanie odwiedzających Rynek gości. Głową atrakcją organizowanych tej jesieni jarmarków i giełdy był I Ogólnopolski Zjazd Jadwig z bogatym i kolorowym programem przygotowanym przede wszystkim z myślą o Jadwigach.

więcej...


Jarmarki Dębickie oraz Giełda Staroci 11.10.2014r.
08-10-2014

Wszystkich miłośników Jarmarków Dębickich oraz Giełdy Staroci serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, jesiennej już edycji w najbliższą sobotę 11 października na dębickim Rynku.

więcej...


I Ogólnopolski Zjazd Jadwig w Dębicy
07-10-2014

Wszystkich serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolski Zjazd Jadwig już w najbliższą sobotę 11 października na dębickim Rynku. Wydarzenie organizowane jest w ramach odbywających się cyklicznie Jarmarków Dębickich oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy.

więcej...


Konkurs p.n. „Jarmark- Rynek Dębicy w 2100r.” rozstrzygnięty - fotoreportaż
15-09-2014

W minioną sobotę na dębickim Rynku podczas jarmarku dębickiego przedstawione zostały wyniki konkursu plastycznego p.n. „Jarmark- Rynek Dębicy w 2100r.” Spośród nadesłanych prac wyróżnionych zostało 12 laureatów, których prace wyróżniała duża wyobraźnia oraz staranność wykonania. Byli to: Małgorzata Tabasz , Marta Tabasz, Agnieszka Osak, Natalia Radzik, Karolina Babicz, Karol Babicz, Aneta Szymańska, Izabela Wiercińska, Aleksandra Stach, Klaudia Babicz, Izabela Babicz oraz Oliwier Sarad.

więcej...


Wrześniowy jarmark z wikliną naturalną oraz warsztatami decoupage
12-09-2014

Jarmarki dębickie mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków twórczości i rzemiosła ludowego na wrześniową edycję jarmarków z warsztatami rękodzieła artystycznego w sobotę 13 września br. na dębicki Rynek.

więcej...


Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych” na dębickim Rynku
18-08-2014

Jarmarki dębickie wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, organizują w dniu 23 sierpnia br. na Rynku naszego miasta - Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych”. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego chcemy stworzyć sposobność do zakupu i sprzedaży nowych jak i używanych podręczników dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Dla rodziców będzie to również okazja aby wyposażyć swoje pociechy we wszystkie brakujące i potrzebne przybory szkolne.

więcej...


Sierpniowy Jarmark dębicki oraz Giełda staroci – fotoreportaż
11-08-2014

W minioną sobotę 09 sierpnia br. odbyły się wakacyjne Jarmarki dębickie oraz Giełda staroci. I tym razem zaproponowane w ramach odbywającego się jarmarku warsztaty rękodzieła artystycznego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród amatorów koronki frywolitkowej jak i szycia maskotek . Każdy z uczestników warsztatów zdobył nowe umiejętności, odkrył w sobie nowe możliwości i zabrał do domu coś co stworzył sam według własnej kompozycji, dzięki wytrwałej pracy.

więcej...


Pomoc dla polskich dzieci na Ukrainie
11-08-2014

Fundacja „Odziej świat w swoje serce” z Rzeszowa, Stowarzyszenie „Jarmarki dębickie” oraz Urząd Miejski w Dębicy wspólnie organizują akcję charytatywną p.n.” Pomóżmy dzieciom pójść do szkoły” dla polskich dzieci rozpoczynających rok szkolny na ogarniętej wojną Ukrainą. Akcja ma na celu przeprowadzenie zbiórki: lektur szkolnych, piórników, kredek, flamastrów, plecaków oraz innych przyborów szkolnych na rzecz polskich dzieci mieszkających na terenie Ukrainy.

więcej...


Jarmarki dębickie ogłaszają konkurs
04-08-2014

W ramach organizowanych Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła 01 sierpnia br. ogłoszony został kolejny konkurs. Tym razem będzie to konkurs plastyczny pn. „Jarmark- Rynek Dębicy w 2100r.” Konkursu jest nawiązaniem do dawnej tradycji Jarmarków organizowanych na dębickim Rynku, dni targowych, które mimo różnych kolei losu zawsze towarzyszyły naszemu miastu. Dziś dzięki staraniom Jerzego Gągały zastępcy burmistrza miasta Dębicy tradycja ta w pełni odżyła. Ale jak będą wyglądały dębickie Jarmarki na Rynku naszego miasta w przyszłości ?

więcej...Archiwum: Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła w Dębicy

0000: 2013: StyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernik2014: StyczeńLutyKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernikListopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej