<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


09.01.2014 - Noworoczny Turniej Piłki Halowej pełen emocji
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Archiwum - Rok: 2010 - miesiąc: Czerwiec


Mors liczy na wsparcie
Kategoria: Kulturalne
28-06-2010

Dom Kultury „Mors” w Dębicy bierze udział w pierwszej edycji konkursu „Dom z Wyższą Kulturą”. Jest to ogólnopolska akcja skierowana do placówek kulturalnych, której celem jest dofinansowanie najciekawszych projektów, aktywizujących lokalną społeczność. Konkurs realizowany jest we współpracy z tygodnikiem „Newsweek Polska”, dziennikiem „Fakt” oraz Narodowym Centrum Kultury.

więcej...


Towarzysko w tanecznych pląsach
Kategoria: Kulturalne
28-06-2010

Miejski Ośrodek Kultury organizuje otwarty wakacyjny kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia są nieodpłatne i odbywać się będą w lipcu w Domu Kultury „Śnieżka” oraz w sierpniu w Domu Kultury „Mors”. W programie znajdą się: walc wiedeński, samba, tango, polka i inne.

więcej...


Bezpłatne seminarium dla organizacji pozarządowych
Kategoria: Społeczne
26-06-2010

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich oraz Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają do udziału w wojewódzkim seminarium dla organizacji pozarządowych, promującej wypracowane standardy działania organizacji pozarządowych i procedur ich wdrażania w ramach projektu - "Jawnie, przejrzyście, odpowiedzialnie. Standardy w organizacjach pozarządowych."

więcej...


Dębica ma najlepszą oświatę
Kategoria: Edukacyjne
25-06-2010

Trzy dębickie szkoły stanowią czołówkę najlepszych szkół na Podkarpaciu, a są to: Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 11 oraz Szkoła Podstawowa nr 5. W pierwszej dziesiątce najlepszych szkół podstawowych Podkarpacia znalazły się także SP nr 2 w Dębicy i SP nr 12 w Dębicy.

więcej...


Pamięci nauczyciela z lekkoatletyczną pasją
Kategoria: Sportowe
25-06-2010

Na stadionie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy rozegrano V Memoriał Lekkoatletyczny im. Włodzimierza Panasa. W zawodach uczestniczyła młodzież kilku szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego.

więcej...


Na wały już bez mandatu
Kategoria: Urząd Miejski
25-06-2010

Wojewoda Podkarpacki wydał rozporządzenie uchylające poprzednie, dotyczące zakazu wstępu na wały i nadbrzeża, czyli obszar zagrożenia życia oraz zdrowia. Rozporządzenie cofa także karanie mandatami chodzacych po wałach.

więcej...


Znane są już nazwiska rachmistrzów
Kategoria: Urząd Miejski
24-06-2010

Komisja Urzędu Miejskiego wyłoniła rachmistrzów spisowych do Powszechnego Spisu Rolnego, który przeprowadzony będzie od 1 września do 31 października br. Są to następujące osoby: Krzysztof Kruk, Justyna Bielańska, Agnieszka Łaba, Sylwia Depowska.


Droga do wiedzy sześciolatków
Kategoria: Edukacyjne
23-06-2010

W Zespole Szkół nr 1 podsumowano projekt „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” . Podsumowanie projektu było okazją do pokazania tego, czego dzieci się nauczyły podczas minionego roku szkolnego.

więcej...


Wizyta u burmistrza
Kategoria: Edukacyjne
23-06-2010

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pustyni odwiedziły pełniącego funkcję burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka.

więcej...


Przedsiębiorcy na szkoleniach
Kategoria: Gospodarcze
23-06-2010

Jak pozyskać fundusze na założenie własnej działalności gospodarczej, co zrobić jak brakuje środków finansowych na działalność firmy, jakie są możliwości uzyskania dotacji tego uczyli się przyszli i obecni właściciele firm na szkoleniu zorganizowanym przez Biuro Współpracy z Przedsiębiorcą oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

więcej...


Ogłoszenie w sprawie wyborów
Kategoria: Urząd Miejski
23-06-2010

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Dębicy informuje, że w spisach wyborców w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ujęte są osoby zameldowane na pobyt stały na terenie miasta Dębicy.

więcej...


Ogłoszenie w sprawie aktów pełnomocnictwa
Kategoria: Urząd Miejski
23-06-2010

Urządu Miejski w Dębicy informuje, że wnioski w sprawie wydania aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r., w drugiej turze, która odbędzie się 4 lipca br., można otrzymać i składać w Urzędzie Miejskim w Dębicy, ul.Ratuszowa 2, w pokoju 235 (II piętro).

więcej...


Zaświadczenia o prawie do głosowania
Kategoria: Urząd Miejski
22-06-2010

Informacja dla wyborców.

więcej...


Ruszyła budowa Euroboiska
Kategoria: Gospodarcze
22-06-2010

Rozpoczęła się budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią, które budowane jest w ramach projektu pn. „Przebudowa boiska sportowego położonego przy ul. Kraszewskiego w Dębicy”.

więcej...


Fotografia w galerii
Kategoria: Kulturalne
22-06-2010

Fotografie Dariusza Tyrpina i Sylwii Kopeć można oglądać w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Akademickiej do 11 lipca br.

więcej...


Młodzież zagrała w 9 bil
Kategoria: Sportowe
22-06-2010

W klubie bilardowym „Pino” 11 czerwca 2010 r. rozegrany został II Turniej Podkarpackiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w odmianie 9 bil.

więcej...


Można pokazać się na scenie
Kategoria: Kulturalne
22-06-2010

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza wokalistów, muzyków i zespoły pragnące zaprezentować swoje umiejętności na scenie. W niemal każdy weekend lipca i sierpnia muszla koncertowa na dębickim Rynku może należeć do muzyków chcących zaprezentować się publiczności.

więcej...


Letnie warsztaty dla uczniów
Kategoria: Kulturalne
22-06-2010

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje dla uczniów szkół podstawowych letnie warsztaty artystyczne, które odbędą się w pierwszej połowie lipca. Na uczestników zajęć czekają kulturalne atrakcje, wycieczki i plenery malarskie.

więcej...


Koncert na zakończenie
Kategoria: Warto się wybrać
22-06-2010

W Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury 28 czerwca br. odbędzie się o godz.18.00 koncert z okazji zakończenia IV roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku.

więcej...


Wspomnienia z Dębica Open Festiwal
Kategoria: Kulturalne
22-06-2010

Klaudia Majdosz z Dębicy i Martyna Puszka z Klimontowa zwyciężyły w pierwszej edycji Dębica Open Festival. Drugie miejsce zajęła Klaudia Surdel, dębiczanka oraz zespół „Onyks” z Gliwic. W festiwalu uczestniczyło czterdziestu wokalistów i kilka zespołów, czyli w sumie ponad sześćdziesiąt osób.

więcej...
Archiwum:

2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej