<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.03.2023 r.  
 


09.09.2010 - Mundialito wygrała Hiszpania
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Archiwum - Rok: 2009 - miesiąc: Czerwiec


„Schetynówka” w Dębicy
Kategoria: Gospodarcze
26-06-2009

Urząd Miejski złożył 21 listopada 2008r. wniosek w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008 – 2011. Wniosek dotyczy budowy małej obwodnicy północnej miasta Dębica - etap II, który obejmie remont ulicy ul. Kwiatkowskiego oraz budowę ul. Północnej wraz z przepustem. Całkowita wartość projektu wynosi 5 milionów złotych.

więcej...


Komunikat w sprawie alarmu powodziowego
Kategoria: Urząd Miejski
26-06-2009

Informuję, że 25 czerwca 2009 r. o godz. 16.00 ogłoszono alarm powodziowy obowiązujący dla miasta Dębica.

więcej...


Strażnicy na szkoleniach
Kategoria: Warto się wybrać
26-06-2009

Szkolili techniki interwencyjne, elementy samoobrony, uczyli się jak rozwiązywać sytuacje trudne i radzić sobie ze stresem. Wszyscy strażnicy miejscy w Dębicy wzięli udział w szkoleniu w ramach projektu „Wzrost społeczno – gospodarczy miasta Dębicy poprzez nowe formy dialogu obywatelskiego i konsultacji publicznych oraz szkolenia administracji samorządowej.”

więcej...


Odwołanie przerwy w dostawie wody
Kategoria: Urząd Miejski
26-06-2009

Wodociągi Dębickie Sp. Z o.o. w Dębicy uprzejmie informuje, że ze względu na kryzysową sytuację spowodowaną ulewnymi deszczami w dniu wczorajszym nie będą prowadzone planowane na noc z 27/28.06.2009r. prace modernizacyjne na Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy.

więcej...


Zgrana Paka w Sportowej Stodole
Kategoria: Społeczne
25-06-2009

Wiele szczęścia miały dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, które spotkały się przy Sportowej Stodole na stadionie KS Wisłoka Dębica. Przez kilka godzin miały piękną pogodę, dzięki temu mogły spokojnie upiec kiełbaski i pobawić się na świeżym powietrzu.

więcej...


Przerwy w dostawie wody
Kategoria: Urząd Miejski
25-06-2009

W związku z koniecznością wykonania prac modernizacyjnych Stacji Uzdatniania Wody zarząd Wodociągów Dębickich sp. z o.o. informuje o możliwości przerwy w dostawie wody lub ograniczenia w jej dostawie w nocy z 27 na 28 czerwca br. w godz. od 22.30 do 5.00.

więcej...


Wakacje na sportowo
Kategoria: Sportowe
25-06-2009

Program imprez sportowo-rekreacyjnych „Wakacje na sportowo 2009”.

więcej...


Meteorolodzy ostrzegają
Kategoria: Urząd Miejski
24-06-2009

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział Kraków ostrzega, że od 24 czerwca br. od godz. 12 do 25 czerwca br. do godz. 6.00 po gwałtownych opadach może dojść do dalszego wzrostu poziomu wody i przekroczenie stanów ostrzegawczych.

więcej...


Spartakiada w Jarosławiu
Kategoria: Społeczne
24-06-2009

W tym roku XI Wojewódzka Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy odbyła się w Jarosławiu. Ta impreza jest znakomitym przykładem przedsięwzięć podejmowanych w tych placówkach i ich bardzo spektakularnym dopełnieniem.

więcej...


Mają szansę na nagrania w radiu
Kategoria: Kulturalne
24-06-2009

Kapela Ludowa „Dębiczanie” ma szansę na profesjonalne nagrania w Polskim Radiu „Rzeszów” tradycyjnych pieśni regionalnych we własnej aranżacji. Kapela planuje wydać także płytę z utworami ludowymi charakterystycznymi dla regionu rzeszowskiego, krakowskiego i nowosądeckiego.

więcej...


Integracja emerytów z tańcami w tle
Kategoria: Społeczne
24-06-2009

Wszyscy uczestnicy spotkania emerytów w ośrodku wypoczynkowym w Jałowcach są zgodni, że impreza ludzi starszych mogła wiele nauczyć ludzi młodych. Przede wszystkim tego, jak należy się bawić. Tańczyć, grillować, spacerować, rozmawiać i śmiać się, i że alkohol do tego wcale nie jest potrzebny. Oraz to, że impreza może się zakończyć przed 22.00.

więcej...


Dzieci - Rodzicom
Kategoria: Kulturalne
24-06-2009

„Dzieci- Rodzicom” pod takim hasłem zorganizowany został w DK „Mors” koncert Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” prowadzonej przez Edytę Mędrek - Śliwę oraz „Vocal Studio”, które prowadzone jest przez Katarzynę Godzisz- Antonik.

więcej...


Z sukcesami na Festiwalu Słowa
Kategoria: Kulturalne
24-06-2009

W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbył się po raz jedenasty Ogólnopolski Festiwal Słowa. Czterodniowy przegląd sztuki pięknego słowa, składający się z trzech odrębnych turniejów recytatorskich: Ogólnopolskiego Turnieju Literatury Tworzonej na Obczyźnie „Od Mickiewicza do Miłosza”, Ogólnopolskiego Turniej Literatury dla Dzieci oraz Ogólnopolskiego Turniej Twórczości Jednego Poety – Tadeusz Różewicz.

więcej...


Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w pływaniu
Kategoria: Sportowe
24-06-2009

Od 3 do 5 lipca br. w dębickiej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu. Uroczyste rozpoczęcie mistrzostw odbędzie się 3 lipca o godz. 16.45, jednak zawodnicy rywalizować będą już od godz.9.00, kiedy to rozgrywane będą eliminacje.

więcej...


Jedno okienko dla przedsiębiorców
Kategoria: Gospodarcze
24-06-2009

Jak korzystać z „Jednego Okienka”, czyli złożyć dokumentację w sprawie działalności gospodarczej w jednym urzędzie, opowiedzą przedsiębiorcom eksperci, podczas spotkania, które odbędzie się 25 czerwca br. w siedzibie Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dębicy. Spotkanie organizowane jest wspólnie przez Inspektorat ZUS, Urząd Miejski oraz Urząd Skarbowy w Dębicy.

więcej...


Festiwal jazzowy na zakończenie Dni Dębicy
Kategoria: Kulturalne
24-06-2009

Koncerty w ramach United Europe Jazz Festival zatytułowane „zJAAZd na Sportowej” zakończyły tegoroczne obchody Dni Dębicy. Największym powodzeniem cieszył się koncert galowy, w którym wystąpił Jazz Band Ball Orchestra w towarzystwie gwiazd światowej sceny: Wojciecha Karolaka, Jarosława Śmietany i Beaty Przybytek.

więcej...


Florystyka szansą na pracę
Kategoria: Społeczne
23-06-2009

Trwa kurs florystyczny organizowany przez Klub Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. Uczestniczą w nich panie, które maja problemy ze znalezieniem pracy. Marzena Socha, kierowniczka KIS uważa, że ukończenie kursu daje tym kobietom kolejną szansę na zatrudnienie.

więcej...


Na tanecznym festiwalu
Kategoria: Społeczne
23-06-2009

Pierwszy raz Środowiskowy Dom Samopomocy z Dębicy brał udział w Festiwalu Tańca z Różnych Stron Świata. Impreza odbyła się w Sieniawie koło Przeworska i wzięły w niej udział placówki z województwa podkarpackiego.

więcej...


Rodzinny festyn na Matejki
Kategoria: Społeczne
22-06-2009

Na 4 godziny został zaplanowany festyn rodzinny, który odbędzie się 5 lipca na osiedlu Matejki. Impreza jest organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miejski w Dębicy oraz Administrację Domów Mieszkalnych. W czasie festynu nie zabraknie rodzinnych konkursów i zabaw. Burmistrz miasta Paweł Wolicki rozda również kolejną partię wózków dla rodziców dzieci urodzonych w tym roku w Dębicy.

więcej...


W Dębicy przybył nowy plac zabaw
Kategoria: Społeczne
22-06-2009

Burmistrz Paweł Wolicki uroczyście otworzył kolejny plac zabaw. Przecięcie wstęgi odbyło się podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 12.

więcej...
Archiwum:

2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej