<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


06.07.2009 - Rodzinnie na Matejki
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Fruwający olimpijczycy
31-12-2009

Dębiccy hodowcy gołębi pocztowych zorganizowali 19 i 20 grudnia 2009 r. wystawę, podczas której zaprezentowano kilkadziesiąt ptaków z hodowli okręgu tarnowskiego. Nagrody najlepszym hodowcom wręczył Mariusz Trojan, zastępca burmistrza Dębicy.

- Bardzo cieszymy się, że dębiczanie mieli okazję oglądać przez dwa dni najlepsze okazy gołębi i swoją pasją starają się zainteresować innych – mówi Mariusz Trojan. – Dzięki wystawie można było dowiedzieć się wiele interesujących informacji o tych fascynujących ptakach.

Gołębie, które na wystawie okręgowej zdobyły nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard Olimpijski Samce

pkt

 

 

 

 

 

 

 

Gurgul Kazimierz

PL0314-07-2606

91,75

1 nagroda

 reprezentacja

Frączek Marek

PL0294-06-5571

91,75

2 nagroda

 j.w

Wójcik Karol

PL0317-05-10548

91,50

3 nagroda

 j.w

Sito Andrzej

PL419-03-3809

91,50

4 nagroda

 j.w

Kubies Mariusz

PL0314-07-1033

91,25

5 nagroda

 j.w

 

 

 

 

 

Standard Olimpijski Samice

 

 

 

 

 

 

 

 

Gurgul Kazimierz

PL0314-06-6017

91,75

1 nagroda

 reprezentacja

Nowicki Jan

PL0288-07-2438

91,50

2 nagroda

 j.w

Sułek Marek

PL0318-05-1339

91,50

3 nagroda

 j.w

Mateja Mieczysław

PL0419-07-4405

91,50

4 nagroda

 j.w

Kawa Krystian

PL0318-04-7072

91,25

5 nagroda

 j.w

 

 

 

 

 

Standard Wyczynowy Samce

 

 

 

 

 

 

 

 

Warchoł Andrzej

PL-0419-04-6669

91,75

1 nagroda

 

Bujak Kazimierz

PL-0419-07-316

91,25

2 nagroda

 

Sułek Marek

PL-0318-05-1337

91,00

3 nagroda

 

 

 

 

 

 

Standard Wyczynowy Samice

 

 

 

 

 

 

 

 

Mateja Mieczysław

PL-0419-07-4410

91,00

1 nagroda

 

Kloc Zbigniew

PL-0419-07-2998

90,75

2 nagroda

 

Mateja Mieczysław

PL-0419-04-9945

90,50

3 nagroda

 

 

 

 

 

 

Standard Młode 2009 Samce

 

 

 

 

 

 

 

 

ks.Słaby J.,  ks.Liszka A

PL-0255-09-5760

91,25

1 nagroda

 

Gala Sylwester

PL-0314-09-10

91,00

2 nagroda

 

Wójcik Karol

PL-0317-09-6922

90,75

3 nagroda

 

 

 

 

 

 

Standard Młode 2009 Samice

 

 

 

 

 

 

 

 

Węgrzyn Grzegorz

PL-0314-09-750

91,00

1 nagroda

 

Kubies Mariusz

PL-0314-09-3024

91,00

2 nagroda

 

Gala Sylwester

PL-0314-09-35

91,00

3 nagroda

 



Gołębie które zdobyły nagrody w sporcie

Sport Olimpijski KAT. A

 

 

 

 

 

 

 

 

Kozioł Krzysztof

PL-0316-04-8738

962,42 pkt.

2607,7 kkm

reprezentacja

Porębski Stanisław

PL-0314-07-1003

897,16

2837,342 kkm

jw

Sułek Marek

PL-0316-06-673

864,50

2522,56 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.B

 

 

 

 

 

 

 

 

Kloc Zbigniew

PL-0419-05-1717

746,36 pkt.

3626 kkm

jw

Smagała Ryszard

PL-0419-07-3030

743,98 pkt.

3451,94 kkm

jw

Smagała Ryszard

PL-0419-05-6123

712,85 pkt.

3872,14 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.C

 

 

 

 

 

 

 

 

Smagała Ryszard

PL-0346-04-8444

32,63 coef.

3909,73 kkm

jw

Rzepka Marcin

PL-0317-07-7468

34,9 coef.

3701,52 kkm

jw

Kozioł Krzysztof

PL-0316-06-10567

53,25 coef.

3876,033 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT. M

 

 

 

 

 

 

 

 

Rzepka Marek

PL-0290-05-9318

33,96 coef.

3135,4 kkm

jw

Chrapusta Dar. I Marek

PL-0318-04-4502

35,5 coef.

3168,78 kkm

jw

Kozioł Krzysztof

PL-0316-04-8733

62,53 coef.

3019,119 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT. D

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubies Mariusz

PL-0314-06-1038

110,62 coef.

4450,292 kkm

jw

Stanuch Piotr

PL-0230-06-4915

111,44 coef.

4514,98 kkm

jw

Gurgul Kazimierz

PL-0314-07-2615

154,62 coef.

4305,973 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.F

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowicki Jan

PL-0419-09-982

7,71 coef.

746,49 kkm

jw

Skoczylas Zbigniew

PL-0438-09-2675

13,21 coef.

479,22 kkm

jw

Kawa Krystian

PL-0318-09-4157

23,99 coef.

599,61 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.G

 

 

 

 

 

 

 

 

Rzepka Marcin

PL-0317-08-4347

21,18 coef

2062,88 kkm

jw

Piechnik Marcin

PL-0314-08-4221

30,14 coef.

1660,64 kkm

jw

Porębski Stanisław

PL-0314-08-577

64,57 coef.

1515,609 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.H

 

 

 

 

 

 

 

 

Rzepka Marcin

PL-0317-07-7485

55,89 coef.

2962,14 kkm

jw

Kubies Mariusz

PL-0314-07-1103

92,98 coef.

3338,043 kkm

jw

Kubies Mariusz

PL-0314-07-1146

114,28 coef.

2991,297 kkm

jw

 

 

 

 

 

Sport Olimpijski KAT.E

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanuch Piotr

PL-0320-06-4848

26 konk.

11797,98 kkm

1 nagroda

Wiśniowski Tadeusz

PL-0419-05-6956

17 konk.

7874,41 kkm

2 nagroda

 

 

 

 

 

KLASA  WETERANI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzyżak Stanisław

PL-0314-99-556

104 konk.

41.738,453 kkm

1 nagroda

Kawa Krystian

PL-0318-99-7049

76 konk.

33092,505 kkm

2 nagroda

Synowiec Jacek

PL-0316-03-7799

46 konk.

20683,53 kkm

3 nagroda

 

 

 

 

 

KLASA STANDARDOWO - WYCZYNOWA    SAMCE WYCZYN

 

 

 

 

 

 

Skoczylas Zbigniew

PL-0316-04-5427

12 konk

6034,05 kkm

1 nagroda

Drużkowski Andrzej

PL-0316-07-512

14 konk

5819,24 kkm

2 nagroda

Sułek Marek

PL-0318-05-1337

12 konk

5038,64 kkm

3 nagroda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA STANDARDOWO - WYCZYNOWA     SAMICE WYCZYN

 

 

 

 

 

 

Kloc Zbigniew

PL-0419-07-2998

9 konk

4573,28 kkm

1 nagroda

Mateja Mieczysław

PL-0419-07-4410

6 konk

3375,08 kkm

2 nagroda

Mateja Mieczysław

PL-0419-04-9945

6 konk

2764,5 kkm

3 nagroda

 

 

 

 

 

Klasa Dalekodystansowa EXTRA  - 3 x Salzwedel

 

 

 

 

 

 

 

Szychta Krzysztof

PL-0318-06-3359

3 konk

268,69 pkt

1 nagroda

Biedroń Mariusz

PL-0318-05-6060

3 konk

266,73 pkt

2 nagroda

Gurgul Kazimierz

PL-0314-06-6038

3 konk

266,49 pkt

3 nagroda



 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej