<< powrót na stronę główną dziś jest: 23.07.2024 r.  
 


25.03.2011 - Pogratulowali Oskarowi „Drogi na Harvard”
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Konsultacje budżetowe w Miejskim Gimnazjum Nr 2
26-01-2010

Podczas piątych już konsultacji budżetowych, które odbyły się 22 stycznia br. w Miejskim Gimnazjum Nr 2 w Dębicy, mieszkańcy m.in. ulicy Łysogórskiej, Kawęczyńskiej, Leśnej, Krakowskiej i Raczyńskich podziękowali burmistrzowi za zrealizowane inwestycje, o które wnioskowali na spotkaniu w 2008 i 2009 r., w szczególności zaś za budowę kanalizacji na osiedlu Kawęczyn.

W trakcie ostatniego roku wykonano wiele zadań: zamontowano oświetlenie na ulicy Sobieskiego, ogrodzono plac zabaw w parku Skarbka Borowskiego celem zapewnienia bezpieczeństwa osobom z niego korzystającym, przeprowadzono remont emulsją asfaltową drogi przed Sanepidem oraz remont chodników na osiedlu Krakowska. Ponadto na skrzyżowaniu ulicy Chopina i Raczyńskich zamontowano słupki i  lustro w celu zwiększenia widoczności, na ulicy Raczyńskich pojawił się także znak wprowadzający strefę ograniczenia prędkości.

W trakcie konsultacji dębiczanie zgłaszali do burmistrza nowe wnioski, które dotyczyły m. in. budowy sali gimnastycznej w Miejskim Gimnazjum Nr 2, monitoringu boiska przy szkole, ogrodzenia placu zabaw przy ulicy Leśnej, budowy chodnika i remontu nawierzchni ulicy Kawęczyńskiej oraz wykonania zjazdu z tejże ulicy do ulicy Leśnej. Mieszkańcy Dębicy prosili burmistrza również o dofinansowanie klubów sportowych.


Fot. Sylwia Gwóźdź 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej