<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.06.2024 r.  
 


27.10.2010 - Dyżurowali w ZUS
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Życzenia dla wszystkich dębiczan
27-01-2010

Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył w spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Parafialną Radę Duszpasterstwa działającą przy parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.

więcej...


Kombatanci spotkali się z burmistrzem
21-01-2010

Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył w spotkaniu sprawozdawczym Związku Kombatantów Wojennych i Byłych Więźniów Politycznych. Osoby, które walczyły o wolność i niepodległość ojczyzny podczas spotkania z włodarzem miasta, nie tylko opowiadały o realizacji zadań ubiegłorocznych, ale także wspominali czasy okupacji hitlerowskiej.

więcej...


Warsztaty utworzyły nowe pracownie
15-01-2010

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębicy i Bobrowej Woli działające przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”, odpowiadając na oczekiwania środowiska osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, poszerzyły swoje placówki tworząc nowe pracownie

więcej...


Zagraliśmy z całą Polską
11-01-2010

85 tysięcy złotych zabrała zebrała Dębica podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten wynik uplasował Dębicę w czołówce miast, które zebrały najwięcej pieniędzy w województwie podkarpackim. Zajmujemy trzecie miejsce po Rzeszowie i Mielcu. Jak podkreśla szefowa dębickiego sztabu WOŚP Małgorzata Burdzy pieniądze jeszcze są liczone, także kwota na pewno będzie wyższa. Tak jak i podczas poprzednich finałów 100 wolontariuszy kwestowało pod kościołami, centrami handlowymi. Rozdano ponad 20 tysięcy naklejek i 5 tysięcy balonów.

więcej...


Spotkanie z emerytami MOPS
08-01-2010

Początek roku był doskonałą okazją do spotkania się kadry kierowniczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy z byłymi pracownikami tej placówki. Pomysł takich spotkań jest autorstwa byłego kierownika ośrodka pomocy społecznej Franciszka Chlebusia. Obecne spotkanie było już drugim z kolei. Odbyło się w otwartym dwa tygodnie temu Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej 15.

więcej...


Trzeci rok aktywności w Dębicy
07-01-2010

Rozpoczął się kolejny nabór chętnych do uczestnictwa w projekcie „Czas na aktywność w mieście Dębica” Program jest realizowany w dębickim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej już trzeci rok. Jego efekty są bardzo wymierne. W ubiegłym roku wiele osób dzięki temu programowi znalazło pracę.

więcej...


Pomóżmy Weronice
07-01-2010

Odpowiadając na apel rodziców Weroniki Berlik, ciężko chorej czterolatki, potrzebującej nieustannego wsparcia i opieki, pragniemy ponownie, choć trochę wspomóc ją, jej rodziców w trudnych i bolesnych chwilach. Dlatego dołączamy do prośby o pomoc i apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli by wsparli potrzebującą operacji dziewczynkę.

więcej...


W Dębicy rozpoczęły się Ogólnopolskie Obchody 30 – lecia powstania Solidarności
07-01-2010

Uroczystą mszą św. w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się Ogólnopolskie Obchody 30 – lecia powstania Solidarności. W obchodach uczestniczył burmistrz Paweł Wolicki ze swoimi zastępcami: Krzysztofem Krawczykiem i Mariuszem Trojanem.

więcej...


Dożywianie dla tysięcy
05-01-2010

Od 2006 roku realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy program pt. „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”. Program jest wieloletni, gdyż będzie realizowany jeszcze do 2013 roku. W Dębicy korzysta z niego około 2300 osób.

więcej...


Z taką pomocą łatwiej przetrwać zimę
04-01-2010

Halina Dziewulak z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, koordynator dębickiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” jest bardzo zadowolona z jej wyników. Dzięki ofiarności sponsorów i dębickiego społeczeństwa udało się zebrać prawie 800 kilogramów produktów żywnościowych oraz książek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków higieny osobistej oraz środków czystości.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej