<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.06.2024 r.  
 


15.09.2008 - Orły na start
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Wrócili z Zakopanego
28-07-2011

Opaleni, zadowoleni i trochę stęsknieni za swoimi rodzicami wrócili z Zakopanego młodzi dębiczanie. Byli oni uczestnikami kolonii finansowanej przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Krosna. Rekrutacją dzieci na wyjazd zajmowali się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

więcej...


Dbajcie o własne bezpieczeństwo
26-07-2011

Z dużym zainteresowaniem uczestników zajęć w Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkała się prelekcja komisarz Bożeny Lisak z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Tematem spotkania w placówce przy ulicy Mościckiego było bezpieczeństwo osób starszych. Sądząc nie tylko po frekwencji, ale także żywej dyskusji, jaka potem się odbyła, spotkanie było niezwykle potrzebne, a jego tematyka bliska uczestnikom zajęć w DDzP.

więcej...


Zespół gotowy do pracy
25-07-2011

Swoje pierwsze posiedzenie odbył miejski zespół interdyscyplinarny do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony jej ofiar. Było to formalne posiedzenie wymagane przez przepisy ustawy. Wybrano bowiem na nim przewodniczącego i jego zastępcę. Kolejne posiedzenie zespołu będzie już roboczym. – Oby państwo mieli jak najmniej pracy – skomentował wybory obecny na posiedzeniu zespołu Mariusz Trojan, wiceburmistrz Dębicy.

więcej...


Podzielili się doświadczeniami
22-07-2011

Bardzo dobre wrażenia wywieźli z Dębicy uczestnicy warsztatów organizowanych przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.

więcej...


Głosuj na plac w Dębicy
13-07-2011

Dębica stara się o nowy plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 7. Za darmo buduje je firma kosmetyczna Nivea, jednak wszystko zależy od aktywności mieszkańców. Wystarczy, że zalogują się na stronie www.nivea.pl i zagłosują za budową placu zabaw w swoim mieście.

więcej...


Pojechali do Zakopanego
12-07-2011

Kolejny raz 27 osobowa grupa dzieci i młodzieży, podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, skorzystała z możliwości wyjazdu wakacyjnego finansowanego przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Krosna.

więcej...


Piknik ze sztuką i latawcami
05-07-2011

Galeria Sztuki MOK zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszy i najoryginalniejszy latawiec, czyli najprostsze, najwcześniej wynalezione urządzenie latające bez napędu. Konkurs będzie jednym z punktów Pikniku ze sztuką organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy w Galerii Sztuki przy ul. Akademickiej 30 oraz na terenie znajdującego się obok placu i stadionu, który zaplanowano na 2 września.

więcej...


Bajki w naszych rękach
05-07-2011

Weronika Berlik, ciężko chora dziewczynka, która wciąż liczy na pomoc dębiczan, znalazła się pod opieką Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Wadami Rąk „W Naszych Rękach”. Organizacja ta wydała niedawno pięknie ilustrowaną książeczkę z bajkami terapeutycznymi. Tomik jest darmowy, niestety nakład się wyczerpał, stowarzyszenie potrzebuje więc wsparcia na dodruk tej jakże potrzebnej lektury.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej