<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


19.02.2013 - Szkolenie dla przedsiębiorców
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Awansowali na wyższe stopnie
27-08-2008

Sześć aktów mianowania na wyższy stopień oficerski wręczył ppłk. Mirosław Ciesielski, szef Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mielcu podczas uroczystości 27 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Gratulacje kombatantom złożył Jan Warzecha, sekretarz miasta, Władysław Bielawa, starosta dębicki oraz chor. Tomasz Wójcik z mieleckiej WKU.

więcej...


Ostatnie pożegnanie plutonowego
27-08-2008

Setki dębiczan, najbliższa rodzina, Brygada Saperów przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Obrony Narodowej, a także władze miasta pożegnały pochodzącego z Dębicy plutonowego Waldemara Sujdaka, który przed tygodniem zginął w Afganistanie.

więcej...


Dębica dla małych Gruzinów
25-08-2008

Odzież, zabawki, słodycze i artykuły szkolne będą potrzebne dla dzieci z Gruzji, które przyjadą na jeden dzień do Dębicy. Dzieci przebywają na koloni letniej na Podkarpaciu. Przyjechały na specjalne zaproszenie Prezydenta Polski, po to, żeby choć na chwilę zapomnieć o wojnie, którą widziały w swoim kraju.

więcej...


Dwa tygodnie w Iwoniczu
20-08-2008

Zadowolone i uśmiechnięte wróciły z kolonii Iwonicza Zdroju dębickie dzieci. Dla wielu z nich był to pierwszy w życiu taki wyjazd. Jedyne, na co narzekały to, to, że kolonia skończyła się tak szybko.

więcej...


Środowiskowa spartakiada
19-08-2008

Już za dwa tygodnie, 4 września o godzinie 10.00, na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego w Dębicy rozpocznie się X Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy przygotowywał się do tej imprezy od ubiegłego roku.

więcej...


Pomoc dla poszkodowanych podczas trąby powietrznej
19-08-2008

Prezes Zarządu Związku Gmin Śląska Opolskiego Czesław Tomalik zwraca się z apelem o pomoc dla ofiar kataklizmu w Gminie Strzelce Opolskie i w Gminie Ujazd, który nastąpił w wyniku przejścia trąby powietrznej.

więcej...


Nie ulicy – Tak świetlicy
12-08-2008

Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy podpisała umowę z Wojewódzkim Urzędem Pracy Rzeszowie, dzięki której miasto Dębica otrzyma 760 tysięcy złotych z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

więcej...


Pobili w biały dzień
07-08-2008

Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Dębicy udało się schwytać sprawców pobicia młodego człowieka. Sprawa jest ty bardziej bulwersująca, że napastnicy działali w grupie, w samym centrum miasta i niemal w południe. Ofiara pobicia doznała poważnych uszkodzeń ciała.

więcej...


Już po akcji letniej
06-08-2008

Zakończyła się akcja letnia w dębickich szkołach podstawowych oraz gimnazjach. Udało się ją zorganizować dzięki pieniądzom z Miejskiego Zarządu Oświaty oraz z funduszu przeciwdziałania alkoholizmowi.

więcej...


W parku bardziej ekologicznie
05-08-2008

Wielka drewniana brama z „uśmiechniętą buzią” na progu parku Skarbka – Borowskiego wita wszystkich użytkowników „Ścieżki edukacyjnej”. Trasę z ciekawostkami przyrodniczymi o długości 1200 metrów otwarto 31 lipca br.

więcej...


Otwarto plac zabaw przy ul. Piłsudskiego
04-08-2008

Wiele radości sprawiło najmłodszym dębiczanom otwarcie placu przy ul. Piłsudskiego. Dzieci wspólnie z burmistrzem przecięły wstęgę, towarzyszyły księdzu przy poświęceniu urządzeń, wypróbowały nowe zabawki zamontowane na placu.

więcej...


Otwarto kolejne place zabaw
01-08-2008

Teraz to jest już wasz plac zabaw – powiedział burmistrz Paweł Wolicki do dzieci, które wspólnie z nim przecięły wstęgę przy ul. Sobieskiego i Matejki. Na tych dwóch osiedlach brakowało miejsca, gdzie dzieci mogły zdrowo i bezpiecznie spędzić wolny czas.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej