<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


19.10.2010 - Fotografowali jesień
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Zgrana Paka w Sportowej Stodole
25-06-2009

Wiele szczęścia miały dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, które spotkały się przy Sportowej Stodole na stadionie KS Wisłoka Dębica. Przez kilka godzin miały piękną pogodę, dzięki temu mogły spokojnie upiec kiełbaski i pobawić się na świeżym powietrzu.

więcej...


Spartakiada w Jarosławiu
24-06-2009

W tym roku XI Wojewódzka Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy odbyła się w Jarosławiu. Ta impreza jest znakomitym przykładem przedsięwzięć podejmowanych w tych placówkach i ich bardzo spektakularnym dopełnieniem.

więcej...


Integracja emerytów z tańcami w tle
24-06-2009

Wszyscy uczestnicy spotkania emerytów w ośrodku wypoczynkowym w Jałowcach są zgodni, że impreza ludzi starszych mogła wiele nauczyć ludzi młodych. Przede wszystkim tego, jak należy się bawić. Tańczyć, grillować, spacerować, rozmawiać i śmiać się, i że alkohol do tego wcale nie jest potrzebny. Oraz to, że impreza może się zakończyć przed 22.00.

więcej...


Florystyka szansą na pracę
23-06-2009

Trwa kurs florystyczny organizowany przez Klub Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. Uczestniczą w nich panie, które maja problemy ze znalezieniem pracy. Marzena Socha, kierowniczka KIS uważa, że ukończenie kursu daje tym kobietom kolejną szansę na zatrudnienie.

więcej...


Na tanecznym festiwalu
23-06-2009

Pierwszy raz Środowiskowy Dom Samopomocy z Dębicy brał udział w Festiwalu Tańca z Różnych Stron Świata. Impreza odbyła się w Sieniawie koło Przeworska i wzięły w niej udział placówki z województwa podkarpackiego.

więcej...


Rodzinny festyn na Matejki
22-06-2009

Na 4 godziny został zaplanowany festyn rodzinny, który odbędzie się 5 lipca na osiedlu Matejki. Impreza jest organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miejski w Dębicy oraz Administrację Domów Mieszkalnych. W czasie festynu nie zabraknie rodzinnych konkursów i zabaw. Burmistrz miasta Paweł Wolicki rozda również kolejną partię wózków dla rodziców dzieci urodzonych w tym roku w Dębicy.

więcej...


W Dębicy przybył nowy plac zabaw
22-06-2009

Burmistrz Paweł Wolicki uroczyście otworzył kolejny plac zabaw. Przecięcie wstęgi odbyło się podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 12.

więcej...


Malutki jubileusz Abecadła
22-06-2009

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wydali właśnie 10 numer swojego kwartalnika, który nazwali „Abecadło”. Nie zamierzają z tego tytułu urządzać wielkiego przyjęcia, ale sukces jest wart odnotowania. Warto bowiem sobie uzmysłowić, że 10 numerów kwartalnika, to 2.5 roku pracy przy jego wydawaniu. Przynamniej zatem za konsekwencję należą się im słowa uznania.

więcej...


Dzień powszedni na Sienkiewicza
18-06-2009

Otwarta jesienią ubiegłego roku świetlica środowiskowa przy ulicy Sienkiewicza na dobre zadomowiła się w krajobrazie blokowisk w okolicach Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Codziennie spędzają tutaj czas młodzi ludzie. Spędzają pożytecznie korzystając z bogatego wyposażenia świetlicy.

więcej...


Burmistrz otworzył kolejne place zabaw
09-06-2009

Burmistrz Paweł Wolicki otworzył dwa nowe place zabaw: przy przedszkolach na ul. Sienkiewicza i na ul. Cmentarnej. Przedszkolaki wspólnie z burmistrzem przecięły wstęgę, obiecały włodarzowi, że będą dbać o nowe urządzenia zamontowane na placu.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej