<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


23.03.2011 - Gala młodzieżowego sportu
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Karty postojowe można nabyć w kioskach
30-11-2007

Dębiczanie korzystający z parkingów w centrum miasta mogą nabyć karty postojowe w pobliskich kioskach ruchu, księgarniach i sklepach PSS Społem a także innych oznaczonych punktach handlowych.

więcej...


Do wspólnej bramki
30-11-2007

W ramach realizacji programu „Do wspólnej bramki” uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy wraz ze swoim trenerem z ramienia Klubu Sportowego Wisłoka, Alfredem Moździochem rozegrali mecz siatkówki z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Górze Motycznej.

więcej...


Pomogą bezdomnym
28-11-2007

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej 27 listopada 2007r. odbyło się spotkanie służb i instytucji mających kontakt z osobami bezdomnymi w okresie zimowy. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Dębicy: Jan Warzecha Warzech, sekretarz miasta i Krzysztof Aacedański, zarządzanie kryzysowe, Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, straży miejskiej, ZOZ, Domu dla bezdomnych mężczyzn, PKP, PCPR.

więcej...


Dzień Pracownika Socjalnego
28-11-2007

Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony 21 listopada jest świętem wszystkich pracowników pomocy społecznej. O jego randze świadczy fakt, iż w 1996 r. sformalizowano to święto wprowadzając do ustawy o pomocy społecznej zapis ustanawiający "21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego”.

więcej...


Bezdomni mogą się schronić
28-11-2007

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje, że bezdomni mogą znaleźć miejsce na czas zimy w schroniskach w Dębicy, Rzeszowie, Tarnowie i Jarosławiu. W tym ostatnim mieście znajduje się schronisko dla kobiet, w pozostałych dla mężczyzn.

więcej...


Pomogą dzieciom przetrwać zimę
23-11-2007

Sztab Terenowy Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” założony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy wraz ze Stowarzyszeniem Osób Działających w Zakresie Pomocy Społecznej „Ad Astram” po raz kolejny prowadzi zbiórkę dla najmłodszych mieszkańców z uboższych rodzin.

więcej...


Uroczystości z okazji 89 rocznicy odzyskania niepodległości
12-11-2007

Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu grupy Feniks rozpoczął w Rynku oficjalne obchody Święta Niepodległości w Dębicy. Uroczystość była także okazją do wręczenia medali „Zasłużony dla miasta” sześciu mieszkańcom, którzy swoimi działaniami przyczynili się do rozwoju gospodarczego, kulturalnego i społecznego Dębicy.

więcej...


TBS szansą na problemy mieszkaniowe
09-11-2007

Przedstawiciele dębickiego samorządu odwiedzili 7 listopada br. pobliskie Ropczyce, gdzie zapoznali się z funkcjonowaniem bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Mieszkania z TBS-ów przeznaczone są dla osób o przeciętnych ale stabilnych dochodach.

więcej...


Nowe Biuro Obsługi Klientów
06-11-2007

Wodociągi Dębickie uruchomiły nowe Biuro Obsługi Klienta w budynku siedziby Spółki mieszczącej się w Dębicy przy ul. Kosynierów Racławickich 35. Jest to kolejny krok w realizacji polityki rozwoju firmy, a także tworzenia i modyfikacji jej struktur tak, aby całkowicie zorientować się na potrzeby klientów.

więcej...


Seminarium dla taty
05-11-2007

Od 23 do 25 listopada br. odbędzie się, w domu parafialnym Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy Latoszynie, seminarium dla ojców, prowadzone w formie warsztatów przez trenerów "Inicjatywy tato.net".

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej