<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


12.11.2014 - „Dembicka Giełda Staroci” w Dębicy 8 listopada 2014r. na dębickim Rynku + foto
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


MOPS informuje
29-12-2010

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy dziękuje dębiczanom za przekazywanie do Magazynu Rzeczy Używanych rzeczy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Jednocześnie informuje, że w związku ze zmniejszonym w roku 2011 budżetem nie będzie w stanie odbierać rzeczy używanych od ofiarodawców swoim transportem.

więcej...


Wigilia w „Zgranej Pace”
27-12-2010

Drugi raz w swojej krótkiej historii w świetlicach socjoterapeutycznych „Zgrana Paka” prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej odbyła się wigilia. Tak jak poprzednim razem uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządowej władzy miejskiej: Paweł Wolicki, burmistrz Dębicy i Mariusz Trojan, jego zastępca.

więcej...


Przedszkolaki sióstr służebniczek w MOPS
21-12-2010

Z życzenia świątecznymi i noworocznymi pojawiły się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przedszkolaki z placówki prowadzonej przez siostry służebniczki dębickie. Razem z przedszkolakami przyszły z życzeniami także ich opiekunki.

więcej...


Prezent od wolontariuszy z II LO
21-12-2010

W siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy odbyło się przekazanie paczek świątecznych dla rodzin wielodzietnych. Paczki przygotowali wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego przy ulicy Sportowej. Obdarowani są podopiecznymi MOPS.

więcej...


Wigilia dla podopiecznych MOPS
21-12-2010

Ponad 100 osób wzięło udział w wigilii dla osób samotnych, chorych i starszych. Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. Środki na jej organizację przekazał Urząd Miejski w Dębicy.

więcej...


Pierwszy rok ich domu
10-12-2010

Filia nr 1 Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy ma rok. Uruchomiona w grudniu ubiegłego roku placówka cieszy się coraz większym zainteresowaniem dębickich seniorów.

więcej...


W Grandzie z Mikołajem
08-12-2010

Przez trzy godziny trwała zabawa mikołajkowa w Hotelu Grand w Chotowej. Wzięły w niej udział dzieci z ośrodków pomocy społecznej w Dębicy, Pilźnie i Czarnej. Dzieci otrzymały paczki ze słodyczami od Mikołaja.

więcej...


Integracyjne śpiewanie
07-12-2010

Już po raz dziesiąty w Dębicy odbył się Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej pod hasłem „Podajmy sobie dłoń”. Niepełnosprawnych dziecięcych artystów na scenie wspomagali ich zdrowi koledzy.

więcej...


Bezpłatna żywność dla dębiczan
07-12-2010

Od 7 grudnia w magazynie żywności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Ratuszowej 12 wydawana jest żywność dla potrzebujących dębiczan.

więcej...


Zarządcy budynków mają obowiązki związane z zimą
02-12-2010

W związku z możliwością wystąpienia potencjalnego zagrożenia życia i zdrowia użytkowników obiektów budowlanych, na których zalega śnieg, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Dębicy przypomina wszystkim właścicielom i zarządcom budynków o ciążącym na nich obowiązku usunięcia śniegu zalegającego na dachu.

więcej...


Impreza Mikołajowa
02-12-2010

Hotel Grand w Chotowej, jak co roku, w mikołajowo - świątecznym okresie wspiera najbardziej potrzebujących. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami mogą uczestniczyć 4 grudnia br. w specjalnej imprezie dobroczynnej. Gośćmi specjalnymi będzie grupa dziewięćdziesięciu dzieci, podopiecznych Ośrodków Pomocy Społecznej z Czarnej, Dębicy i Pilzna.

więcej...


Sukces z Funduszami Europejskimi
01-12-2010

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy zaprasza przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na spotkanie informacyjne zatytułowane „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”.

więcej...


Mikołajki z Funduszami Europejskimi
01-12-2010

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich uprzejmie informuje, że z okazji dnia świętego Mikołaja każda osoba, która odwiedzi Punkt 6 grudnia br. otrzyma zestaw gadżetów promujący Fundusze Europejskie.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej