<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


05.05.2008 - Zagrali na ludową nutę
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Szósta rocznica śmierci Jana Pawła II
31-03-2011

Tradycyjnie, jak każdego roku, wierni ze wszystkich parafii dębickich wezmą udział 2 kwietnia br. (sobota) w papieskiej Drodze Krzyżowej ulicami miasta, która zakończy się na Placu Solidarności przy Krzyżu Solidarności. Następnie uroczystości odbędą się przy pomniku Jana Pawła II.

więcej...


Razem łatwiej walczyć z problemami
30-03-2011

Grupa Lokalnego Wsparcia, działająca w ramach projektu Urbact II Together, podczas ostatniego spotkania omówiła pracę nad Lokalnym Planem Działania mającym się przyczynić do zmniejszenia różnic pomiędzy grupami społecznymi. Grupa ma wypracować działania, które przyczynią się do poprawy sytuacji społeczno – ekonomicznej Dębicy.

więcej...


W zespole radzili o zespole
28-03-2011

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy trwają prace koncepcyjne przygotowujące powołanie zespołu interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

więcej...


Wspaniała Kinga ze świetlicy MOPS
23-03-2011

Kinga Łakomy, wolontariuszka świetlicy środowiskowej nr 2 przy ulicy Sienkiewicza Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została laureatką XI Powiatowego Etapu XVII Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

więcej...


Ostatkowa zabawa w Ogrodzie Smaków
14-03-2011

Prawie 30 osób, podopiecznych Domu Seniora Miejskiego Ośrodka Kultury, uczestniczyło w zabawie ostatkowej w Ogrodzie Smaków. Zabawa trwała długo, jej uczestnicy obiecali sobie, że spotykają się nie po raz ostatni.

więcej...


Oddali hołd żołnierzom wyklętym
09-03-2011

Dębiczanie uczcili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ich intencji 6 marca br. odbyła się msza święta w kościele św. Jadwigi, zaś po mszy przy symbolicznym grobie majora Adama Lazarowicza „Klamry” na cmentarzu wojskowym delegacje parlamentarzystów, samorządowców, kombatantów i młodzieży złożyły wieńce i zapaliły znicze. Miasto reprezentował Mariusz Trojan, zastępca burmistrza Dębicy.

więcej...


Dzień Kobiet u seniorów
08-03-2011

Seniorom z Filii nr 1 Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Rzeszowskiej nie potrzeba wielkiej okazji, aby doskonale się bawić. Jeśli jednak jest to jeszcze Dzień Kobiet, to zabawa musi być znakomita. I tak było 8 marca.

więcej...


Będą pieniądze na usuwanie skutków powodzi
02-03-2011

Mariusz Trojan, zastępca burmistrza Dębicy odebrał 28 lutego br. w Rzeszowie z rąk Jerzego Millera, ministra spraw wewnętrznych i administracji promesę na sfinansowanie odbudowy infrastruktury zniszczonej przez ubiegłoroczną powódź. Dębica otrzymała zapewnienie o przyznaniu 800 tysięcy złotych na remont koryta potoku Kawęckiego od ul. Ligęzów do ul. Tetmajera.

więcej...


Jubilaci z medalami
01-03-2011

Małżonkowie, którzy w 2010 roku obchodzili jubileusz 50 – lecia pożycia odebrali 28 lutego br. medale Prezydenta RP, które wręczył im Paweł Wolicki, burmistrz Dębicy. Życzenia jubilatom złożyli także Mariusz Trojan, zastępca burmistrza i Stefan Bieszczad, przewodniczący Rady Miejskiej.

więcej...Archiwum: Społeczne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Maj
2012: WrzesieńSierpieńLipiecMajMarzec
2011: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej