<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


27.08.2007 - W Dębicy odbyły się Dożynki Powiatowe
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

MOPS informuje
29-12-2010

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy dziękuje dębiczanom za przekazywanie do Magazynu Rzeczy Używanych rzeczy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Jednocześnie informuje, że w związku ze zmniejszonym w roku 2011 budżetem nie będzie w stanie odbierać rzeczy używanych od ofiarodawców swoim transportem.

Liczymy na to, że ofiarodawcy zrozumieją te ograniczenia, i że ich ofiarność przez to się nie zmniejszy. Celem magazynu, bowiem jest umożliwienie przekazania niepotrzebnych, ale wciąż wartościowych i sprawnych rzeczy, które mogą służyć innym. To, że coś jest nam niepotrzebne, rzadko oznacza, że jest zużyte. Do magazynu rzeczy używanych pozyskujemy sprzęt AGD, RTV, meble, odzież, obuwie, itp., Rzeczy te są przekazywane rodzinom potrzebującym w formie pomocy rzeczowej.

Przypominamy, zatem, że Magazyn Rzeczy Używanych mieści się przy ulicy Ratuszowej (na terenie byłej Jednostki Wojskowej, magazyn nr 51). Czynny jest we wtorki i piątki w godzinach od 10-14 i w tym czasie przyjmował będzie przywożone rzeczy. (aj) 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej