<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


20.12.2011 - Tyle „Radości” w „Morsie”
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Straż miejska ujęła sprawcę
31-03-2009

Łączony patrol straży miejskiej i policji zatrzymał 20 – latka, który dewastował samochód i zakłócał porządek przy ul. Witosa w Dębicy. Po przesłuchaniach okazało się, że jest to ten sam chłopak, który kilka miesięcy temu w okolicach ul. Sucharskiego i Nowej biegał z maczetą. Sąd nie postawił mu jednak zarzutów napaści na policjantów.

więcej...


Prezent dla dębickich trojaczków
23-03-2009

Burmistrz Paweł Wolicki zapoczątkował Rok Rodziny ofiarowując wózek dla dębickich trojaczków. Wraz ze swoim zastępcą Mariuszem Trojanem odwiedził szczęśliwych rodziców, państwa Koniecznych. Mama trójki pociech, pani Kamila Konieczny otrzymała od burmistrza kwiaty.

więcej...


Wniosek Dębicy bliżej dofinansowania
23-03-2009

Zarząd Województwa Podkarpackiego dokonał 10 marca br. oceny strategicznej i wybrał do dofinansowania w procedurze preselekcji 44 wnioski o dofinansowanie w ramach Osi priorytetowej V: Infrastruktura publiczna; 5.1: Infrastruktura edukacyjna; Schemat B: System oświaty.

więcej...


Miasto złożyło wniosek na przebudowę Morsów
23-03-2009

Miasto złożyło 19 marca br. wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Przebudowa i modernizacja Domu Kultury „Mors” dla potrzeb programu „Europa Miast”, rozwoju kultury i promocji przedsiębiorczości – etap I”. Wniosek ma być dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007–2013; Oś priorytetowa 6: Turystyka i kultura.

więcej...


Czas na konkurs
11-03-2009

Co roku kilkaset tysięcy złotych przeznacza dębicki budżet na współpracę z organizacjami pozarządowymi. Aby jednak organizacje mogły otrzymać pieniądze muszą przygotować odpowiednią ofertę, stanąć do konkursy i zrealizować zaplanowane zadanie. Piszemy o tym teraz, gdyż właśnie do 12 marca można jeszcze składać oferty na II konkurs ogłoszony przez Urząd Miejski w Dębicy.

więcej...


50 lat razem!
10-03-2009

Kolejne cztery pary małżeńskie z Dębicy otrzymały medal Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie. Podczas spotkania w ratuszu, które zorganizowała Bernadetta Rusin, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, burmistrz Paweł Wolicki wręczył szacownym jubilatom listy gratulacyjne, medale i kwiaty.

więcej...


Wspólnie ocieplą szkoły i przedszkola
10-03-2009

Miasto Dębica wspólnie z Gminą Dębica stara się o pozyskanie pieniędzy na dofinansowanie projektu pn.: „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Gminy Miasto Dębica i Gminy Dębica”.

więcej...


Dębica uczciła pamięć bohatera
09-03-2009

Pamięć Ryszarda Siwca, który w 1968 roku dokonał samospalenia, w proteście przeciwko inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację, uczciła 7 marca br. społeczność Dębicy w setną rocznicę jego urodzin. Z tej okazji na budynku szkoły, do której uczęszczał zawisła pamiątkowa tablica. Dzień wcześniej Sejm Rzeczypospolitej Polskiej specjalną uchwałą uczcił pamięć bohatera.

więcej...


Burmistrz sprzeciwia się likwidacji Sekcji PKP Cargo
04-03-2009

Burmistrz Paweł Wolicki skierował 4 marca br. do Zarządu Spółki PKP Cargo S.A., wszystkich Posłów i Senatorów Rzeczypospolitej, Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Infrastruktury oraz władz województwa podkarpackiego, pismo, w którym sprzeciwia się likwidacji Sekcji Eksploatacji oraz Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru Trakcyjnego w Dębicy.

więcej...


Dofinansowanie do utylizacji azbestu
03-03-2009

Urząd Miejski w Dębicy informuje wszystkich mieszkańców miasta którzy posiadają na sowich posesjach materiały zawierające azbest, iż istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania usunięcia i utylizacji wyrobów zawierających azbest.

więcej...Archiwum: Urząd Miejski


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej