<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.06.2024 r.  
 


09.04.2014 - Wizyta u burmistrza przedszkolaków z Weldon Kids
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Konferencja prasowa
30-03-2007

Dotychczasowa praca burmistrza Pawła Wolickiego została podsumowana podczas konferencji prasowej "Sto dni burmistrza", która odbyła się 30 marca w Urzędzie Miejskim. Konferencja odnosiła się do realizacji "Programu dla Dębicy", który ogłoszony został podczas wyboerów samorządowych. Burmistrz powiedział, że z perspektywy ponad trzech miesięcy pracy (od 1 grudnia 2006 r.) jest przekonany, że szystkie założenia uda mu się zrealizować.

więcej...


Spotkanie w ramach obchodów COP
26-03-2007

W Urzędzie Miejskim 26 marca odbyło się spotkanie dotyczące obchodów 70 rocznicy Centralnego Okręgu Przemysłowego. Uczestniczyli w nim, obok władz miasta i pracowników Urzędu, przedstawicie przedsiębiorstw, które powstały na bazie tych wybudowanych w ramch COP.

więcej...


Miasto wynegocjowało pieniądze na basen
20-03-2007

Miasto wyremontuje kryty basen odkryty, jednak nie wyda z budżetu ani złotówki. Dzięki zabiegom i negocjacjom burmistrza Pawła Wolickiego sieć handlowa Carrefour przekaże 400 tysięcy na remont basenu. Umowę o darowiźnie strony podpisały 20 marca. Firma zatrudnia w Dębicy kilkadziesiąt osób, za tydzień sieć otwiera swój sklep w Dębicy.

więcej...


Biuro Współpracy z Przedsiębiorcą szkoli
20-03-2007

Z darmowego szkolenia z prawa pracy skorzystało we wtorek (20 marca) 30 przedsiębiorców. Przygotowane przez Biuro Współpracy z Przedsiębiorcą Urzędu Miejskiego w Dębicy poprowadzili Inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się uczestniczyć w szkoleniu zapoznali się ze zmianami w obowiązujących przepisach a dotyczących zatrudnienia pracowników i przysługujących im prawach.

więcej...


Wydział Planowania Strategicznego w komplecie
19-03-2007

Od poniedziałku (19 marca) pracę w Urzędzie Miasta zaczęło troje nowo przyjętych pracowników Wydziału Planowania Strategicznego. Będą oni zajmowali się pozyskiwaniem pieniędzy z funduszy zewnętrznych. Wydział bezpośrednio podlega pod burmistrza Pawła Wolickiego.

więcej...


Młodzi reporterzy
15-03-2007

Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył w czwartek w nietypowej konferencji prasowej. Udzielał wywiadu adeptom sztuki dziennikarskiej, uczniom Szkoły Podstawowy nr 3.

więcej...


Podsumowanie tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
09-03-2007

Organizatorzy dębickiego XV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkali się, by podsumować tegoroczną akcję. Paweł Jędrzejewski, koordynator zbiórki wręczył dyplomy osobom, które przyczyniły się do zebrania rekordowej liczby pieniędzy, 91756 złotych. W przeliczeniu na jednego mieszkańca zbiórka dała najlepsze wyniki w województwie podkarpackim.

więcej...


Dzień Kobiet w Urzędzie Miejskim
08-03-2007

Władze miasta, sami mężczyźni, nie zapomniały o Dniu Kobiet i 8 marca zorganizowały w sali sesyjnej drobny poczęstunek dla pań zatrudnionych w Urzędzie Miejskim.

więcej...


Wizyta radnych miasta w Mielcu
05-03-2007

Pierwsze ustalenia współpracy między Dębicą i Mielcem zapadły w poniedziałek (5 marca) podczas wizyty jaką dębiczanie złożyli na zaproszenie prezydenta Mielca Janusza Chodorowskiego. W przyszłym tygodniu na szkolenie do Mielca pojadą dębiccy nauczyciele.

więcej...


Pożegnanie dyretora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
02-03-2007

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta oficjalnie pożegnano Kazimierza Ćwika, byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który przeszedł na emeryturę. Podziękowania za wieloletnią pracę zawodową na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Dębicy złożyli burmistrzowie miasta, radni i przedstawiciele Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

więcej...Archiwum: Urząd Miejski


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej