<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


12.12.2009 - Z potrzeby serca i dla siebie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Oferta na realizację zadania publicznego
30-04-2010

Burmistrz Miasta Dębica podaje do publicznej wiadomości treść oferty na realizację zadania publicznego pod nazwą „Zorganizowanie koncertu „Bach – Mendelssohn – Piazzola” w ramach Festiwalu Muzyki Odnalezionej.

więcej...


Z wizytą u burmistrza
28-04-2010

W naszym mieście gościła delegacja ukraińskich nauczycieli. Jurij Striltsiv – dyrektor Szkoły nr 36 we Lwowie, Elwira Brodowska – zastępca dyrektora Szkoły nr 36 oraz Olga Duch – metodyk w Miejskim Przedszkolu nr 69 przyjechali na specjalne zaproszenie Ireneusza Kozaka – dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty i Anny Szczepanik – dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dębicy.

więcej...


Anna Puzio ponownie Skarbnikiem Miasta
20-04-2010

Radni miejscy na nadzwyczajnej sesji 19 kwietnia br. powołali Annę Puzio na funkcję Skarbnika Miasta. Wcześniej ze stanowiska odwołali Ryszarda Siepietowskiego, który zajmował się finansami miasta przez ostatni rok.

więcej...


Z wizytą u nowego burmistrza
16-04-2010

Mariusz Szewczyk – pełniący funkcję burmistrza Dębicy przyjął gospodarzy zaprzyjaźnionych gmin. Wizytę w dębickim Ratuszu złożyli mu Janusz Chodorowski – prezydent Mielca oraz Stanisław Rokosz – wójt gminy Dębica.

więcej...


Kondolencje od miast partnerskich
14-04-2010

Do władz miasta napłynęły kondolencje dla mieszkańców z zaprzyjaźnionych z Dębicą miast partnerskich Svishtov w Bułgarii i Drohobycz na Ukrainie.

więcej...


Mariusz Szewczyk pełni funkcję burmistrza
13-04-2010

Akt powołania na stanowisko pełniącego funkcję burmistrza dla Mariusza Szewczyka wręczył 12 kwietnia br. w ratuszu wojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta. Dokument podpisał premier Donald Tusk. Mariusz Szewczyk po oficjalnej uroczystości nadania aktu powołania spotkał się z pracownikami Urzędu Miejskiego.

więcej...


Wstrząśnięci tragiczną śmiercią
12-04-2010

Wstrząśnięci tragiczną śmiercią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii Kaczyńskiej, parlamentarzystów, wojskowych, duchownych, przedstawicieli instytucji centralnych, przedstawicieli Rodzin Katyńskich oraz pozostałych ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku, pochylamy się w wielkim bólu z wszystkimi rodakami, którzy przeżywają ten wyjątkowo smutny czas dla Polski.

więcej...


Dębiczanie mogą wpisywać się do księgi kondolencyjnej
12-04-2010

W związku z tragedią narodową w Urzędzie Miejskim wystawiona jest księga kondolencyjna. Księga udostępniona jest dla mieszkańców w godz. 0d 8.00 do 16.00, codziennie do końca żałoby narodowej w godzinach pracy urzędu.

więcej...


Spotkania żałobne
11-04-2010

Modlitewne spotkania żałobne w intencji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką, parlamentarzyści, wojskowi, duchowni oraz przedstawiciele instytucji centralnych, odbywać się będą codziennie o godz. 20.00 przed pomnikiem Jana Pawła II.

więcej...


Kolejne Dęby Pamięci zostaną zasadzone w Dębicy
08-04-2010

Szesnaście Dębów Pamięci, upamiętniających zgładzonych przez reżim stalinowski oficerów Wojska Polskiego i policji zasadzonych zostanie 9 kwietnia br. na Placu Mikołajkowów. W tym miejscu znajduje się już siedem drzewek i tablic z nazwiskiem pomordowanych, które umiejscowiono tam 17 września 2009 r. w ramach akcji „Katyń... ocalić od zapomnienia”.

więcej...


Nowa twarz administracji
07-04-2010

Towarzystwo Altum Programy Społeczno - Gospodarcze z siedzibą w Rzeszowie realizuje projekt „W stronę klienta – nowa twarz administracji samorządowej”, który współfinansowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

więcej...


Życzenia świąteczne
01-04-2010

Życzenia Wielkanocne

więcej...Archiwum: Urząd Miejski


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej