<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


10.10.2008 - Nowa siedziba Promaru
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Dębica na święcie wina
31-08-2008

Władze miasta uczestniczyły w III Międzynarodowych Dniach Wina w Jaśle. Targom winnym towarzyszyły koncerty zespołów artystycznych, prezentacje wyrobów rękodzieła, degustację wybornych potraw kuchni regionalnej i win.

więcej...


Nagrodzono najpiękniejsze dębickie ogrody
27-08-2008

Rozstrzygnięto konkurs „Dębica w kwiatach”. W konkursie, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wystartowało 29 właścicieli przydomowych ogródków i balkonów. Wszystkie ogrody oceniała komisja konkursowa w składzie: Danuta Malczak – przedstawiciel Wydziału Infrastruktury Miejskiej, Tadeusz Ciecieręga – radny Rady Miasta Dębica, Bogusława Lipień – przedstawiciel Wydziału Infrastruktury Miejskiej, Barbara Kizior – przedstawiciel Wydziału Gospodarki Przestrzennej Urbanistyki i Architektury.

więcej...


Pogrzeb z honorami
25-08-2008

We wtorek (26 sierpnia br.) odbędzie się pogrzeb st. kpr. Waldemara Sujdaka z Dębicy, który zginął podczas zamachu na polskich żołnierzy w Afganistanie. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godz.16 w kościele p.w. Św. Jadwigi, następnie odbędzie się pogrzeb z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego na cmentarzu komunalnym przy ul. Cmentarnej. Władze Dębicy łączą się w bólu z rodziną zmarłego żołnierza.

więcej...


„Śnieżka” będzie europejska
20-08-2008

Urząd Miejski ogłosił konkurs na koncepcja programowo - przestrzenna przebudowy i rozbudowy Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy na Centrum Sztuki Europa Miast. Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody pieniężne i możliwość przyjęcie jego projektu do realizacji.

więcej...


Będzie cieplej w szkołach
06-08-2008

Radni miejscy podjęli uchwałę upoważniającą burmistrza Dębicy do zaciągnięcia do 2011 r. zobowiązań na kwotę 4,6 mln złotych z przeznaczeniem na termomodernizację obiektów oświatowych.

więcej...


Miasto kupi działki pod drogi
06-08-2008

Radni miasta podczas nadzwyczajnej sesji (5 sierpnia br.) podjęli decyzję o kupnie działek położonych w miejscu zaplanowanych dróg, Małej Obwodnicy Północnej oraz pod przebudowę skrzyżowania ul. Partyzantów z drogą krajową nr 4.

więcej...


Sesja Rady Miejskiej
04-08-2008

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy odbędzie się 5 sierpnia br., o godz. 13 w sali nr 51 Urzędu Miejskiego. Radni zajmą się podczas spotkania nadaniem Statutu Miejskiemu Ośrodkowi Kultury a także zabezpieczeniem pieniędzy na realizację inwestycji „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie miasta Dębica”.

więcej...Archiwum: Urząd Miejski


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2013: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2012: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2011: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: GrudzieńListopad
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej