<< powrót na stronę główną dziś jest: 1.10.2023 r.  
 


13.09.2009 - Portrety w muzeum
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Stypendia dla aktywnych z talentem
21-04-2011

Miejski Ośrodek Kultury jako miejsce odkrywania talentów pragnie zainteresować dębicką młodzież Ogólnopolskim Konkursem dla Maturzystów „Talent za Talent”, promującym aktywne i odpowiedzialne inicjatywy na rzecz swojego otoczenia. Nagrodami w konkursie są jednorazowe stypendia dla laureatów oraz nagrody rzeczowe.

więcej...


Pierwsze kroki w tańcu
20-04-2011

Kurs Tańca dla nowożeńców i dorosłych organizowany jest w Osiedlowym Klubie Kultury „Emka” od 29 kwietnia br. (godz. 19.30). Spotkanie organizacyjne dla nowożeńców oraz zainteresowanych nauką tańca użytkowego i towarzyskiego odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19.30 w „Emce”.

więcej...


Przedszkolaki na Polach Nadziei
20-04-2011

Przedszkole Miejskie nr 7 w Dębicy już czwarty rok aktywnie uczestniczy w akcji Pola Nadziei zbierając datki na rzecz Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II. Na scenie Domu Kultury „Śnieżka”, 12 kwietnia br., przedszkolaki zaprezentowały się, podsumowując tegoroczną kwestę w programie artystycznym.

więcej...


Przegląd piosenki anglojęzycznej
20-04-2011

Karolina Zawierucha ze Szkoły Podstawowej w Podgrodziu i duet Butterflies, czyli Joanna Kosiba i Karolina Chmura ze Szkoły Podstawowej w Woli Wielkiej, zostali zwycięzcami VI Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „English Song Competition”, który odbywał się 14 kwietnia w Domu Kultury Śnieżka.

więcej...


Kurtyna poszła w górę
20-04-2011

Na scenie Domu Kultury „Śnieżka” 16 kwietnia br. odbyła się premiera nowej inscenizacji dębickiego Teatru „Kurtyna”. Przedstawienie „Papa się żeni”, będącą adaptacją klasyki polskiego kina międzywojennego, można było zobaczyć także 17 kwietnia br.

więcej...


W Ogrodach Wyobraźni
18-04-2011

W Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbył się III Powiatowy Festiwal Małych Form Teatralnych „Ogrody Wyobraźni”. Choć w festiwalu wzięły udział jedynie trzy zespoły teatralne jurorzy podkreślali dobry ich poziom i ogromne zaangażowanie małych aktorów.

więcej...


Antoni Kowalski i prace niewidomych
18-04-2011

Dwie wystawy proponuje swoim bywalcom Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Pierwsza z nich, to malarstwo, grafika i instalacje Antoniego Kowalskiego pod tytułem „Amen”. Druga, to rzeźby wykonane w ramach warsztatów w galerii, w których uczestniczyli członkowie powiatowego koła Polskiego Związku Niewidomych w Dębicy.

więcej...


Twarze – Kinga Kurcz
07-04-2011

Kinga Kurcz urodziła się w Dębicy 23 lata temu. Tańczy i uczy tańczyć innych. Jak sama mówi „taniec zajmuje w moim życiu 98 procent czasu”. Ta miłość do tańca i poświęcanie mu tak wiele uwagi przynosi bardzo wymierne efekty. Na ostatnim III Podkarpackim Przeglądzie Tanecznych Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych prowadzony przez Kingę Kurcz zespół „Mali Igloopolanie” zdobył pierwsze miejsce w kategorii tańca ludowego. To nie jedyny zresztą sukces Kingi Kurcz.

więcej...Archiwum: Kulturalne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Sierpień
2012: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzec
2011: WrzesieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej