<< powrót na stronę główną dziś jest: 13.06.2024 r.  
 


30.10.2012 - Parkingi rowerowe w Dębicy - nowe stojaki od Arkus & Romet Group dla Miasta Dębicy+ foto
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Turniej Tańca
27-05-2007

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Złota Para" rozegrany został 26 maja w Domu Kultury "Mors". Pary walczyły o puchar Burmistrza Miasta.

więcej...


Wystawa poświęcona Janowi Michalikowi w Muzeum Regionalnym
26-05-2007

W Muzeum Regionalnym w Dębicy otwarta została 25 maja wystawa poświęcona byłemu zapaśnikowi Janowi Michalikowi. Dwukrotny olimpijczyk, dwukrotny zdobywca złotych medali na Mistrzostwach Europy i wicemistrz świata w stylu klasycznym rozpoczął cykl wystaw „Z historii dębickiego sportu”.

więcej...


Jubileuszowa Biblioteka Pedagogiczna
24-05-2007

Uroczystym spotkaniem pracowników biblioteki oraz zaproszonych gości zakończyły się obchody jubileuszu 55. lecia Biblioteki Pedagogicznej w Dębicy. Biblioteki jest filią Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Rzeszowie.

więcej...


Dzień Twórcy i Animatora Kultury
24-05-2007

Dzień Twórcy i Animatora Kultury odbył się 24 maja w Domu Kultury Firmy Oponiarskiej. Symboliczne upominki działaczom i mecenasom kultury wręczył burmistrz Paweł Wolicki. Uroczystość uświetnił występ Renaty Zarębskiej. Spotkanie przygotowała Komisja Kultury pod przewodnictwem radnej Joanny Ożóg.

więcej...


Program Dni Dębicy
22-05-2007

Tegoroczne Dni Dębicy rozpoczną się 1 czerwca programem skierowanym głównie dla najmłodszych, chociaż nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin. Podobnie będzie 2 i 3 czerwca. Władze miasta liczą, że mieszkańcy licznie będą uczestniczyć we wszystkich propozycjach, jakie przygotowano na święto miasta, które w tym roku odbywać się będą pod hasłem "Dębica bawi się razem". Burmistrz Paweł Wolicki stawia także duży nacisk na bezpieczeństwo zabawy. Także po zakończeniu imprez, które będą monitorowane przez firmy ochroniarskie i policję, ulice miasta będą patrolowane.

więcej...


Koncert promenadowy
22-05-2007

Kilkaset osób zgromadził koncert promenadowy, który w niedzielę odbył się przed Państwową Szkołą Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego. Wystąpiły wszystkie zespoły, orkiestry i chóry uczniów i nauczycieli działające przy szkole.

więcej...


Wystawa słowackiego artysty w Galerii Miejskiej
21-05-2007

W Galerii Miejskiej można oglądać od 18 maja prace Josefa Kaminskieyego z Bardejowa na Słowacji. Na wystawę składa się kilkadziesiąt pasteli i rysunki prezentujące architekturę Bardejowa i Kazimierza nad Wisłą.

więcej...


Jubileusz Biblioteki Pedagogicznej
21-05-2007

Biblioteka Pedagogiczna obchodzi 55 - lecie działalności. Z tej okazji 23 maja br. o godz. 10 w budynku Nauczycielskiego Kolegium Językowego (przy ul. Kościuszki 36), odbędzie się uroczyste spotkanie z udziałem lokalnych władz samorządowych . Uroczystość uświetni występ uczniów Szkoły Muzycznej w Dębicy.

więcej...Archiwum: Kulturalne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Sierpień
2012: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzec
2011: WrzesieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej