<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


29.04.2009 - Wygrał „Czerwony Kapturek”
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Aktorskie marzenia
29-11-2010

Dębicki Teatr Kurtyna działający w Domu Kultury „Śnieżka” pod auspicjami Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy ogłasza casting do obsady nowego spektaklu pt. „Papa się żeni”, którego premiera przewidywana jest na koniec marca przyszłego roku. Opiekę reżyserską nad spektaklem przyjął Paweł Szumiec, znany reżyser, współpracujący m.in. z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

więcej...


Profilaktyka na plakatach
27-11-2010

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na plakat pod hasłem „Młodzież o AIDS” zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dębicy. Komisja konkursu przeprowadzonego z okazji Światowego Dnia AIDS oceniła 37 prac plastycznych nadesłanych z 16 szkół gimnazjalnych.

więcej...


Kursy tańca dla dorosłych
27-11-2010

Opracowanie choreografii dla uczestników studniówki i nowożeńców oraz nauka tańca dla młodzieży i dorosłych to propozycje instruktorów tańca, którzy prowadzą kursy w Osiedlowym Klubie Kultury „Emka”, przy ul. Rzeszowskiej.

więcej...


Gotuj się do tańca
26-11-2010

Dębiczanie mogą wziąć udział w konkursie taneczny, organizowanym dla wszystkich, którzy chcą się pochwalić przed publicznością swoimi umiejętnościami organizowany jest 27 listopada 2010 r. w Hotelu Grand w Chotowej. Główna nagroda to dwuosobowy wyjazd na Majorkę o wartości ośmiu tysięcy złotych. W trakcie konkursu odbędą się pokazy sztuki kulinarnej najlepszych kucharzy z Majorki.

więcej...


Andrzejkowy weekend z muzyką
26-11-2010

Pino Music Caffe, przy ul. Kolejowej, organizuje dla mieszkańców Andrzejkowy Weekend. W pierwszym dniu zabawy, 26 listopada br. zabawę karaoke poprowadzi Tobi.

więcej...


Wiersz jak modlitwa
23-11-2010

Weronika Pieńkowska z I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy zwyciężyła w kategorii szkół średnich Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, który odbywał się w Domu Kultury Śnieżka i wraz z pozostałymi laureatami będzie reprezentować nasz region podczas 20. finału Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej w Sędziszowie Małopolskim. W piątek 19 listopada podsumowano także konkursy artystyczne zorganizowane przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło w Dębicy i Galerię Sztuki MOK.

więcej...


O niczym, czyli o życiu
11-11-2010

W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury od piątku można oglądać wystawę Hanny Marii Ograbisz-Krawiec pt. „Rzecz o niczym”. Bohaterka wystawy debiutuje w Dębicy, lecz jest uznanym artystą. Pokazywała, bowiem swoje prace na kilkudziesięciu prezentacjach zbiorowych i indywidualnych w kraju i zagranicą.

więcej...


Święto twórców kultury
10-11-2010

W Domu Kultury „Śnieżka” odbyło się III Spotkanie Pokoleń Twórców, Animatorów i Pracowników Kultury. W sali widowiskowej „Śnieżki” spotkali się najstarsi pracownicy i działacze kultury, którzy zakończyli już swoją aktywność oraz ich następcy. Nie brakowało dzieci i młodzieży, którzy korzystając z szerokiej oferty kulturalnej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz innych placówek kulturalnych w mieście rozwijają swoje artystyczne zainteresowania i pasje.

więcej...


Uliczni akrobaci
02-11-2010

Już wkrótce w Domu Kultury „Mors” rozpoczną się zajęcia z akrobatyki ulicznej, na które zaprasza dębicka grupa Street Zone oraz lekcje tańca hip hop prowadzone przez tancerza Fabryki Sztuki Ulicznej z Rzeszowa.

więcej...


Zatańczyć z „Nutkami”
02-11-2010

Dziecięca grupa taneczna Nutki, działająca w Domu Kultury „Mors” wznawia zapisy. W programie przewidziano naukę tańca hip hop i tańca nowoczesnego. Zajęcia są nieodpłatne.

więcej...Archiwum: Kulturalne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Sierpień
2012: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzec
2011: WrzesieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej