<< powrót na stronę główną dziś jest: 14.04.2024 r.  
 


12.06.2009 - Dbają o tradycję
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Wielkie show na zakończenie Dni Sztuki
20-10-2010

Kozacy Rosji, światowej sławy grupa tancerzy, śpiewaków i muzyków wystąpiła w Domu Kultury „Mors”, wieńcząc tegoroczne październikowe spotkania ze sztuką. Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy podbili serca dębickiej publiczności, która po występie dziękowała artystom owacjami na stojąco.

więcej...


Fotografowali jesień
19-10-2010

Rozstrzygnięto II konkurs fotograficzny środowiskowych domów samopomocy z województwa podkarpackiego. Jego tematem była jesień. Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione można obejrzeć w jednej z sal Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

więcej...


Stwory leśne w Galerii Sztuki MOK
19-10-2010

W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury podsumowano międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt. „Leśne Stwory”. Wzięło w nim udział 13 przedszkoli, tj. wszystkie funkcjonujące w mieście. Napłynęło 35 prac wykonanych przez 54 przedszkolaków. Organizatorami tego bardzo ciekawego konkursu byli: Przedszkole Miejskie nr 2 oraz Miejski Ośrodek Kultury. Pracownicy Galerii Sztuki MOK tworzyli także jury konkursu. Konkurs pt. „Leśne stwory” zastąpił w tym roku inny konkurs organizowany dla przedszkolaków pt. „Śmieciosztuka”.

więcej...


Epopeja absurdu
18-10-2010

W ramach 12 Dni Sztuki na scenie Domu Kultury „Śnieżka” wystąpił amatorski zespół Kompania Teatralna „Mamro” z przedstawieniem „Epopeja”. Przez niespełna godzinę publiczność zgromadzona w Śnieżce miała okazję do doskonałej zabawy. Po spektaklu natomiast na chwilę refleksji nad jego aktualnością.

więcej...


Popatrz w studnię
18-10-2010

Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Akademickiej zaprasza na niezwykle interesującą wystawę pt. „Idea-Materia-Przestrzeń”. Jej bohaterami jest 7 artystów, których łączy nie tylko uprawianie sztuk plastycznych, lecz także ukończenie Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu.

więcej...


Wieczór wspomnień na początek
06-10-2010

Rozpoczęły się doroczne Dni Sztuki w Dębicy. Przez trzy kolejne tygodnie dębiczanie będą mieli okazję zobaczyć interesujące przedstawienia i wysłuchać dobrej muzyki. Wysłuchają także poezja oraz będą mogli uczestniczyć w spotkaniach z artystami. Dni Sztuki organizowane są w Dębicy już od 12 lat.

więcej...Archiwum: Kulturalne


2014: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2013: Sierpień
2012: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzec
2011: WrzesieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej