<< powrót na stronę główną dziś jest: 14.04.2024 r.  
 


17.11.2011 - Uroczyste obchody 93. rocznicy odzyskania Niepodległości
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


I sezon dębickich Jarmarków oraz Giełdy Staroci za nami
22-10-2013

Od kwietnia do października, w każdą drugą sobotę miesiąca Urząd Miejski w Dębicy organizował na Rynku miasta Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicką Giełdę Staroci” w Dębicy. Pomysłodawcą i koordynatorem obu wydarzeń był Zastępca Burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała. Tak więc I sezon jarmarków i giełdy staroci mamy już za sobą, nie mniej jednak przed nami kolejny II sezon, o którym już dziś warto pamiętać i na który już dziś serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w nowym sezonie Dębica 2014r. Wszelkie informacje na ten temat publikowane będą na www.debica.pl

więcej...


VII edycja Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy – fotoreportaż.
15-10-2013

VII edycja Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy za nami. W ostatnią sobotę 12 października dębicki Rynek, pod szyldem powrotu do dawnej tradycji jarmarków, kolejny raz stał się miejscem handlu, śpiewu, tańca oraz gier i zabaw dla najmłodszych.

więcej...


Zapraszamy na jesienną edycję Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicką Giełdę Staroci” w Dębicy
10-10-2013

W imieniu władz samorządowych miasta z-ca burmistrza Jerzy Gągała serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Dębicy i okolic na jesienną edycję Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicką Giełdę Staroci” w Dębicy. VII edycja jarmarków i giełdy staroci w Dębicy odbędzie się na dębickim Rynku w najbliższą sobotę 12.10.2013r.

więcej...Archiwum: Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła w Dębicy


2014: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńLutyStyczeń
2013: PaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej