<< powrót na stronę główną dziś jest: 13.07.2024 r.  
 


16.03.2009 - Młodzieżowcy boksowali w Dębicy
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych” na dębickim Rynku
18-08-2014

Jarmarki dębickie wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, organizują w dniu 23 sierpnia br. na Rynku naszego miasta - Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych”. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego chcemy stworzyć sposobność do zakupu i sprzedaży nowych jak i używanych podręczników dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Dla rodziców będzie to również okazja aby wyposażyć swoje pociechy we wszystkie brakujące i potrzebne przybory szkolne.

więcej...


Sierpniowy Jarmark dębicki oraz Giełda staroci – fotoreportaż
11-08-2014

W minioną sobotę 09 sierpnia br. odbyły się wakacyjne Jarmarki dębickie oraz Giełda staroci. I tym razem zaproponowane w ramach odbywającego się jarmarku warsztaty rękodzieła artystycznego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród amatorów koronki frywolitkowej jak i szycia maskotek . Każdy z uczestników warsztatów zdobył nowe umiejętności, odkrył w sobie nowe możliwości i zabrał do domu coś co stworzył sam według własnej kompozycji, dzięki wytrwałej pracy.

więcej...


Pomoc dla polskich dzieci na Ukrainie
11-08-2014

Fundacja „Odziej świat w swoje serce” z Rzeszowa, Stowarzyszenie „Jarmarki dębickie” oraz Urząd Miejski w Dębicy wspólnie organizują akcję charytatywną p.n.” Pomóżmy dzieciom pójść do szkoły” dla polskich dzieci rozpoczynających rok szkolny na ogarniętej wojną Ukrainą. Akcja ma na celu przeprowadzenie zbiórki: lektur szkolnych, piórników, kredek, flamastrów, plecaków oraz innych przyborów szkolnych na rzecz polskich dzieci mieszkających na terenie Ukrainy.

więcej...


Jarmarki dębickie ogłaszają konkurs
04-08-2014

W ramach organizowanych Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła 01 sierpnia br. ogłoszony został kolejny konkurs. Tym razem będzie to konkurs plastyczny pn. „Jarmark- Rynek Dębicy w 2100r.” Konkursu jest nawiązaniem do dawnej tradycji Jarmarków organizowanych na dębickim Rynku, dni targowych, które mimo różnych kolei losu zawsze towarzyszyły naszemu miastu. Dziś dzięki staraniom Jerzego Gągały zastępcy burmistrza miasta Dębicy tradycja ta w pełni odżyła. Ale jak będą wyglądały dębickie Jarmarki na Rynku naszego miasta w przyszłości ?

więcej...


Sierpniowy Jarmark dębicki oraz Giełda staroci przed nami
01-08-2014

Jarmark Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” w Dębicy 09 sierpnia 2014r. na dębickim Rynku. Serdecznie Zapraszamy.

więcej...Archiwum: Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła w Dębicy


2014: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńLutyStyczeń
2013: PaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
0000: 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej