<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


01.07.2007 - Dębica uczestniczyła w spływie kajakowym
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Pierwszy w Dębicy Jarmark Bożonarodzeniowy za nami. Fotoreportaż.
22-12-2013

Ponad czterdziestu wystawców z terenu południowo – wschodniej Polski wzięło udział w pierwszym dębickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Od 14 grudnia Rynek naszego miast gościł rękodzieło świąteczne w wykonani ludzi o wyjątkowej wyobraźni i pasji. Począwszy od soboty, każdego dnia na dębickim Rynku pojawiali się nowi wystawiennicy. Jedni handlowali krócej, inni dłużej, kilku z nich zostanie aż do 24 grudnia ale jedno można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość - Jarmark Bożonarodzeniowy cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak i wystawców.

więcej...


Fotoreportaż z inauguracja Jarmarku Bożonarodzeniowego 14.12.2013r.
16-12-2013

W minioną sobotę tj. 14 grudnia br. na dębickim Rynku odbyła się uroczysta inauguracja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który potrwa do 22 grudnia włącznie. Tak więc, przed nami kolejne jarmarczne dni, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. To czas i miejsce gdzie można kupić smakołyki na bożonarodzeniowy stół oraz niebanalne ozdoby świąteczne.

więcej...


Ice Show podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dębicy
04-12-2013

Organizowany na dębickim Rynku Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach od 14-22 grudnia br. to impreza handlowa stworzona przede wszystkim dla dębiczan ale nie tylko. To również czas i miejsce gdzie oprócz smakołyków na świąteczny stół oraz prezentów pod choinkę przygotowane zostały liczne atrakcje.

więcej...Archiwum: Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy


2013: GrudzieńListopadPaździernik 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej