<< powrót na stronę główną dziś jest: 13.07.2024 r.  
 


09.03.2010 - Dzień Kobiet w Domu Seniora
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Są już uczniami
30-10-2009

Blisko sześćdziesięciu pierwszoklasistów z Zespołu Szkół nr 1 zostało pasowanych na ucznia. Uroczystość była okazją do oddania budynku szkoły, który został ocieplony.

więcej...


Miasto otrzymało pięć milionów dofinansowania
29-10-2009

Maksymalną kwotę możliwego dofinansowania, pięć milionów złotych otrzymał projekt pn. „Budowa placówki o charakterze centrum edukacyjno – sportowym na osiedlu Kępa w Dębicy”. Burmistrz Paweł Wolicki podpisał 29 października br. umowę na dofinansowanie inwestycji.

więcej...


Rusza szkoła młodych przedsiębiorców
26-10-2009

Bezpłatne lekcje z przedsiębiorczości, marketingu, komunikacji, sprzedaży, księgowości, informatyki z uwzględnieniem narzędzi niezbędnych w życiu każdego przedsiębiorcy czy też biznesowy angielski z „native speakerem” - tak będą wyglądać zajęcia dla uczniów przedostatnich i ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, prowadzących kształcenie ogólne w powiecie dębickim. Szkoła rozpoczyna swoją działalność w listopadzie 2009 roku i trwać będzie do końca czerwca 2010 roku. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

więcej...


Konkurs Bezpieczny przedszkolak
20-10-2009

Miejskie Przedszkole nr 5, Urząd Miejski w Dębicy oraz Komenda Policji w Dębicy byli organizatorami konkursu literackiego i plastycznego dla wszystkich dzieci „Bezpieczny Przedszkolak”. Rozstrzygnięcie konkursu było okazją do zaprezentowania literackich, plastycznych i aktorskich talentów przedszkolaków.

więcej...


Zabrzmiało Gaudeamus Igitur
16-10-2009

Po raz siódmy w Zamiejscowym Wydziale Rozwoju Regionalnego w Dębicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyła się inauguracja roku akademickiego.

więcej...


Święto dębickich nauczycieli
16-10-2009

Dębiccy nauczyciele obchodzili swoje święto. Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia listów gratulacyjnych, aktów mianowania, dyplomowania, nagród kuratora dla wyróżniających się swoją pracą pedagogów.

więcej...


Rozpoczęcie roku w Kolegium Nauczycielskim
08-10-2009

Burmistrz Paweł Wolicki wraz ze swoim zastępcą Mariuszem Trojanem uczestniczyli w rozpoczęciu roku w Kolegium Języków Obcych w Dębicy. Burmistrz Dębicy na ręce Agnieszki Panek – dyrektor Kolegium Języków Obcych złożył gratulacje oraz życzenia udanego roku akademickiego dla wszystkich studentów i nauczycieli.

więcej...


W Dębicy powstanie Młodzieżowa Rada Miejska
07-10-2009

Burmistrz Paweł Wolicki chce powołać Młodzieżową Radę Miejską. Do nowej rady mają wejść przedstawiciele szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci. Pierwsze spotkanie organizacyjne burmistrza z przedstawicielami uczniów i dyrektorami szkół odbyło się 6 września.

więcej...Archiwum: Edukacyjne


2014: WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiec
2012: Październik
2011: SierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńPaździernikWrzesieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńLipiecCzerwiecKwiecieńMarzecStyczeń
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńLipiecCzerwiec 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej