<< powrót na stronę główną dziś jest: 27.09.2023 r.  
 


01.02.2010 - Z wizytą w ochronce
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dębiczanie powitali Nowy Rok w Rynku
01-01-2008

W noc sylwestrową mieszkańcy Dębicy bawili się w Rynku, podczas dyskoteki, którą poprowadził wodzirej. O północy strzeliły korki szampanów i petardy. Po życzeniach złożonych przez władze miasta odbył się pokaz sztucznych ogni.

Zabawa w Rynku zgromadziła ponad tysiąc osób. Mieszkańcy bardzo chętnie włączyli się do wspólnej zabawy i tańców. Po północy władze miasta złożyły noworoczne życzenia. Burmistrz Paweł Wolicki podziękował za wsparcie przez mieszkańców inicjatyw podejmowanych w 2007 roku i życzył sukcesów w 2008 roku. - To rok jubileuszowy, w którym świętować będziemy 650 - lecie nadania praw miejskich - powiedział Wolicki.

Zdrowia i miłości życzył także Jan Borek, przewodniczący Rady Miejskiej. Do życzeń dołączyli się także Mariusz Trojan i Krzysztof Krawczyk, zastępcy burmistrza oraz Jan Warzecha, sekretarz miasta. Zabawa w Rynku trwała do godz. 1. Nad bezpieczeństwem czuwali pracownicy firm ochroniarskich, policja i straż miejska.

MOK przygotował także „Koncert kolęd”, który odbędzie się 1 stycznia 2008 r., w muszli koncertowej w Rynku, o godz. 17.      - Najpiękniejsze kolędy wykona zespół "WueN", grający na co dzień przy parafii Saletynów w Rzeszowie - mówi Elżbieta Kęsik, dyrektor MOK. - Z grupą koncertuje trójka dębiczan.


Fot. Tomasz Rowiński 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej