<< powrót na stronę główną dziś jest: 18.06.2026 r.  
 


03.12.2008 - Festiwal radości i nadziei
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Burmistrz Miasta Dębicy złoży ślubowanie
03-12-2014

5 grudnia o godz. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbędzie się II sesja Rady Miejskiej VII kadencji. Podczas sesji ślubowanie złoży Burmistrz Miasta Dębicy.



 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej