<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


18.06.2009 - Burmistrz wręczył wyprawki dla pierwszoklasistów
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Złoty Gryf 2014
28-03-2014

Już w najbliższą niedzielę, 30 marca, na scenie Domu Kultury "Mors" zobaczyć będzie można dalszy ciąg zmagań tancerzy z różnych zakątków naszego województwa i nie tylko. Tym razem w ramach VI Podkarpackiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złoty Gryf" rywalizować będą zespoły ludowe. Początek prezentacji o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy!


Program:

TANIEC LUDOWY – KATEGORIA   7 – 12 LAT

1. ZESPÓŁ TAŃCA „BOROWIACY”
Gminny Ośrodek Kultury – Borowa
POLONEZ „W STARYM ZAMKU”
Choreograf: Jakub Jurek

2. MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRAKOWIAK”
Kraków
TAŃCE KRAKOWSKIE
Choreograf: Beata Wilczyńska, Anna Gryszun

3. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „CZERMIN”
Gminny Ośrodek Kultury – Czermin
SUITA TAŃCÓW LASOWIACKICH
Choreograf: Mariusz Bożek

4. DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „PODGRODZIANIE”
Zespół Szkół nr 2 – Biecz
POLONEZ
Choreograf: Małgorzata Kosacz

5. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „MAŁA LELIWA”
Miejskie Centrum Kultury – Leżajsk
KRAKOWIAK
Choreograf: Teresa Dydacka-Jarek

6. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RACŁAWICE”
Katolicki Dom Kultury „Arka” – Racławice
SUITA PIEŚNI, ZABAW I TAŃCÓW LUBELSKICH
Choreograf: Jolanta Warchoł, Karolina Kotwica

7. DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Publicznych nr 1 – Ustrzyki Dolne
POLONEZ SZLACHECKI
Instruktor: Beata Maciołek, choreograf: Tomasz Rożek

8. MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRAKOWIAK”
Kraków
TAŃCE ŻYWIECKIE
Choreograf: Beata Wilczyńska, Anna Gryszun

9. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „CZERMIN”
Gminny Ośrodek Kultury – Czermin
KRAKOWIAK
Choreograf: Mariusz Bożek

10. MALI LIPNICZANIE
Stowarzyszenie Lipniczanie – Lipnica Wielka
POGÓRZE SĄDECKIE - NA LIPNICKĄ NUTĘ
Choreograf: Maria Jaworecka

11. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „MAŁA LELIWA”
Miejskie Centrum Kultury – Leżajsk
POLKA LUBELSKA
Choreograf: Teresa Dydacka-Jarek

12. DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „PODGRODZIANIE”
Zespół Szkół nr 2 – Biecz
KRAKOWIAK
Choreograf: Małgorzata Kosacz

13. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „MALI IGLOOPOLANIE”
Miejski Ośrodek Kultury DK MORS – Dębica
TAŃCE KASZUBSKIE
Choreograf: Kinga Jurek

TANIEC LUDOWY – KATEGORIA   13 – 18 LAT

1. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LELIWA”
Miejskie Centrum Kultury – Leżajsk
KRAKOWIAK
Choreograf: Teresa Dydacka-Jarek

2. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „HANKA”
Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli – Głogów Małopolski
KUJAWIAK Z OBERKIEM
Choreograf: Edyta Śliwa

3. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „PAWŁOSIÓW”
Gminny Ośrodek Kultury – Pawłosiów
TANIEC RZESZOWSKI
Choreograf: Anna Barszczewska

4. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LESIAKI”
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – Raniżów
TAŃCE I ZABAWY NA KLEPISKU
Choreograf: Krystyna Mazurkiewicz

5. MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Ognisko Pracy Pozaszkolnej  – Ustrzyki Dolne
KRAKOWIAK NARODOWY
Instruktor: Beata Maciołek, choreograf: Tomasz Rożek

6. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RACŁAWICE”
Katolicki Dom Kultury „Arka” – Racławice
POLONEZ I MAZUR
Choreograf: Jolanta Warchoł, Karolina Kotwica

7. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „CHORZELOWIACY”
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec – Chorzelów
SUITA TAŃCÓW LASOWIACKICH „NA LASOWSKIEJ MUZYCE”
Choreograf: Bożena Telega, Kacper Jurek

8. MŁODZI JASTRZĘBIANIE
Centrum Kultury i Promocji Gminy Cięzkowice
NA POGÓRZAŃSKĄ NUTĘ
Choreograf: Stanisław Cierlik, Janusz Cierlik

9. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ LELIWA”
Miejskie Centrum Kultury – Leżajsk
TANIEC UKRAIŃSKI - WESELINKA
Choreograf: Teresa Dydacka-Jarek

10. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „HANKA”
Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli – Głogów Małopolski
PRZEWORSKIE
Choreograf: Edyta Śliwa

11. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „MALI IGLOOPOLANIE”
Miejski Ośrodek Kultury DK MORS – Dębica
TAŃCE SĄDECKIE
Choreograf: Kinga Jurek

12. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LESIAKI”
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – Raniżów
SUITA LASOWIACKA
Choreograf: Krystyna Mazurkiewicz

13. MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Publicznych nr 1 – Ustrzyki Dolne
SUITA TAŃCÓW GÓRALI ŻYWIECKICH
Instruktor: Beata Maciołek, choreograf: Tomasz Rożek

14. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „PAWŁOSIÓW”
Gminny Ośrodek Kultury – Pawłosiów
TANIEC PRZEWORSKI
Choreograf: Anna Barszczewska



 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej