<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


10.11.2010 - Święto twórców kultury
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

1% może wiele dla tych którzy mają niewiele c.d.n.
07-12-2012

Urząd Miejski w Dębicy zachęca mieszkańców do przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Do końca okresu rozliczeniowego będziemy prezentować i przybliżać organizacje pożytku publicznego działające na terenie miasta Dębicy. Zwracając przede wszystkim uwagę na realizowane przez nie cele, określając obszar ich działania i sposób wykorzystania środków uzyskanych z 1% podatku.

Każda osoba sporządzająca samodzielnie zeznanie roczne może podzielić się podatkiem z potrzebującymi. Rozlicz swój PIT i przekaż 1% dla najbardziej potrzebujących - wykaz podmiotów uprawnionych do jego otrzymania działających na terenie Dębicy:  załącznik 1

(Wykaz Stowarzyszeń działających na terenie miasta Dębicy wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego posiadających statut instytucji pożytku publicznego).

Informacje o dowolnej organizacji pożytku publicznego można również odnaleźć na  www.bazy.ngo.pl - stronie zawierajacej bazę organizacji pożytku publicznego i informacje jak przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji.

MR 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej