<< powrót na stronę główną dziś jest: 14.04.2024 r.  
 


23.10.2009 - Tańczą dla siebie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Majowy Jarmark Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” w Dębicy w obiektywie (fotoreportaż)
12-05-2014

W drugą sobotę miesiąca tj. 10 maja 2014r. na Rynku naszego miasta, już po raz 10. odbył się Jarmark Dębicki i już po raz 14. gościliśmy „Dembicką Giełdę Staroci” w Dębicy. W tej wiosennej edycji łącznie udział wzięło blisko 80 wystawców.

Majowemu Jarmarkowi towarzyszyły  XV Ogólnopolskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych.  Był to pełen barw festiwal  kapel ludowych, zespołów śpiewaczy i solistów z całego kraju.

Również w ramach czerwcowej edycji przewidziano wiele ciekawych niespodzianek, które dodatkowo wzbogacą  oferty obu wydarzeń – zapowiada Jerzy Gągała pomysłodawca i realizator idei dębickich jarmarków oraz giełdy staroci.

 

Dlatego już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym wydaniu Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz "Dembickiej Giełdy Staroci" w Dębicy,  w sobotę -14 czerwca 2014r.  na Rynku naszego miasta.

 

 

Informacje dotyczące organizowanych wydarzeń dostępne są również na www.facebook.com/jarmarki.debickie oraz  www.facebook.com/gielda.kolekcjonerska

 Rezerwacji miejsc można dokonywać  telefonicznie lub e-mail,  u organizatora w Urzędzie Miejskim w Dębicy -  nr tel. 14 68 38 104 oraz e-mail:  jerzy.gagala@umdebica.pl 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej