<< powrót na stronę główną dziś jest: 24.07.2024 r.  
 


23.11.2010 - Jazz na Mikołaja
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Bądźmy razem
20-05-2010

W niedzielę, 23 maja, odbędzie się impreza integracyjna pod tytułem „Bądźmy razem”. Jej organizatorami są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury oraz dębickie placówki oświatowe. Będzie to czwarte już tego typu spotkanie z kulturą tworzoną przez ludzi niepełnosprawnych.

więcej...


Inscenizacja ataku Morawian
15-05-2010

Inscenizacja Historyczna „VI Atak Morawian na Wiślan” odbędzie 16 maja br. w Brzezinach koło Wielopola Skrzyńskiego. Podczas imprezy będzie można obejrzeć widowiskowe walki wojów i turnieje, prezentacje stoisk historycznych, uczestniczyć w konkursach i innych atrakcjach. Inscenizacja odbywa się w ramach projektu „Wytyczenie, znakowanie i promocja rowerowego Słowiańskiego Szlaku Doliny Wisłoki”, w którym miasto uczestniczy dzięki współpracy z Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną, Fundacją „Educare et Servire”, gminami: Dębica, Wielopole Skrzyńskie, Jasło i Przecław, Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki, a także Magurskim Parkiem Narodowym i Miejską Komunikacją Samochodową w Dębicy.

więcej...


Muzyczna Majówka
14-05-2010

Doroczny wiosenny festyn z muzyką organizuje w niedzielę 16 maja br. Szkoła Muzyczna I i II stopnia. W koncercie wystąpią nauczyciele i uczniowie.

więcej...


Jazzowy festiwal w Dębicy
14-05-2010

Druga edycja imprezy „ZjazzD na Sportowej”, w ramach międzynarodowego VII United Europe Jazz Festival odbędzie się 5 czerwca br. na deskach Domu Kultury „Mors”. Wystąpi świętująca 25-lecie istnienia, grupa Walk Away wraz z przyjaciółmi. Będzie można usłyszeć słowacką wokalistkę Hankę Gregusovą oraz tarnowski projekt P.M. Elektric Quartet. Publiczność rozgrzeje chór Gospel, działającego przy MOK.

więcej...


Piknik integracyjny
10-05-2010

Kulturalno – rozrywkowy piknik integracyjny, czyli IV Spotkania Artystyczne Ośrodków Wsparcia Dziennego i Domów Pomocy Społecznej pn. „Bądźmy Razem” odbędzie się 23 maja br. w Domu Kultury „Śnieżka” i przyległym parku.

więcej...


Zatańczą, zaśpiewają i zagrają
10-05-2010

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na imprezy artystyczne, które zaplanowane były w ubiegłym miesiącu, jednak przeniesione zostały z powodu żałoby narodowej.

więcej...Archiwum: Warto się wybrać


2014: Styczeń
2013: Kwiecień
2012: GrudzieńListopadPaździernikLuty
2011: CzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2010: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2008: ListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecKwiecień 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej