<< powrót na stronę główną dziś jest: 27.09.2023 r.  
 


21.11.2011 - Brat naszego Boga
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Dom w 90 dni
26-06-2008

Dębiczanie mają niepowtarzalną okazje obejrzeć dom wybudowany przez jasielską firmę Golden Age. Interesująca jest cena tego domu oraz tempo, w jakim go wybudowano.

więcej...


Wodociągi Dębickie laureatem wyróżnienia „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”
23-06-2008

17 czerwca 2008r. w Filharmonii Rzeszowskiej odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały przez władze Województwa Podkarpackiego certyfikaty „Wiarygodnych Firm Województwa Podkarpackiego” oraz „Liderów Województwa Podkarpackiego” przyznane przez Izbę Przemysłowo - Handlową w Rzeszowie.

więcej...


Targi ECOLIFE po raz pierwszy w Dębicy
23-06-2008

Kilkudziesięciu producentów Zdrowej Żywności wzięło udział w XX III Targach ECOLIFE, które odbyły się w Dębicy. Targi, które do tej pory odbywały się w Tarnowie wylansowały wiele produktów zaliczanych do zdrowej żywności.

więcej...


Bezpłatne szkolenie "Podatek VAT - zmiany w 2008 roku, najnowsze orzecznictwo i interpretacje organów podatkowych i Ministerstwa Finansów".
19-06-2008

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy, informuje o nawiązaniu współpracy z Urzędem Skarbowym w Dębicy w obszarze organizacji bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego, którego głównym tematem są szeroko rozumiane regulacje prawne dotyczące podatku VAT i podatku dochodowego.

więcej...


Konferencja poświęcona zatrzymaniu pracowników w Dębicy
04-06-2008

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu pozyskało kolejną kwotę 83 tysiące złotych na rezliację projeku skierowanego do osób chcących emigrować lub też z emigracji zarobkowej powrócić. W dniu 10-go czerwca odbędzie się konferencja inaugurująca projekt, podczas której zostaną przedstawione szczegóły realizacji projektu. - Szczególnie zapraszamy na konferencję przedsiębiorców naszego powiatu. To m.in. dla nich przygotowaliśmy wsparcie działań związanych z pozyskiwaniem nowych pracowników, a w rezultacie przyczyniające się do powstrzymania migracji. Przedsiębiorcy przystępujący do projektu otrzymają wsparcie rzeczowe w działaniach o wartości od tysiąca do nawet pięciu tysięcy złotych - informuje Zbigniew Nosal, Prezes Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu.

więcej...


Bezpłatne szkolenie z prawa pracy dla przedsiębiorców i pracowników
04-06-2008

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy organizują bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego. Temat szkolenia to: "Prawa i obowiązki pracodawcy w świetle aktualnych przepisów pracy".

więcej...Archiwum: Gospodarcze


2014: Październik
2012: WrzesieńLipiecKwiecień
2011: SierpieńLipiecMajMarzecLuty
2010: PaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2009: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLuty
2008: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLuty
2007: GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecKwiecieńMarzecLutyStyczeń
2006: Listopad 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej