<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


04.07.2011 - Kolejny rekord na dębickim basenie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Edukacyjne

Zakończenie roku szkolnego w dębickich szkołach miejskich
30-06-2014

27 czerwca ponad 4300 uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów zakończyło rok szkolny 2013/2014. We wszystkich dębickich szkołach odbyły się uroczyste wręczenia świadectw szkolnych oraz dyplomów i nagród rzeczowych. Z mijającym rokiem szkolnym pożegnali się także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w SP 3 rozpoczęła się na szkolnym boisku o godzinie 8.30. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz znaleźli się w gronie laureatów lub finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.  Specjalne listy gratulacyjne za zaangażowanie w życie szkoły otrzymało także kilkudziesięciu rodziców uczniów dębickiej „trójki”. Po części oficjalnej uczniowie i nauczyciele udali się do swoich klas gdzie miało miejsce wręczenie świadectw szkolnych wszystkim uczniom.

Specjalne podziękowanie za trzy lata nauki i wielkie serce okazywane na co dzień złożyli swojej wychowawczyni Dorocie Bogacz uczniowie klasy IIIA. Każdy z uczniów przygotował własnoręcznie kartę z podziękowaniami dla wychowawczyni. Na kartach, które złożone zostały w piękny album trzecioklasiści zamieścili swoje wspomnienia z najciekawszych wydarzeń z ostatnich 3 lat, podziękowania za wychowanie i naukę oraz  swoje zdjęcia i  rysunki.
Po rozdaniu świadectw, pożegnaniu z wychowawcami, kolegami i koleżankami uczniowie oficjalnie rozpoczęli wakacje.  
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej