<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


26.08.2014 - Finał akcji ” Pomóżmy dzieciom pójść do szkoły”
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności / Edukacyjne

Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy najlepsza w Województwie Podkarpackim
20-06-2014

12 czerwca w Hotelu Rzeszów odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy zajęła I miejsce w województwie. Placówka może się pochwalić aż 12 laureatami i 10 finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

W roku szkolnym 2013/2014 tytuł laureata uzyskało 31 uczniów szkół podstawowych z miasta Dębicy (16 % wszystkich laureatów w województwie) i 29 uczniów miejskich gimnazjów (7 % laureatów wojewódzkich). Finalistami zostało 50 uczniów dębickich podstawówek i 35 gimnazjalistów.
Cztery szkoły podstawowe z Dębicy znalazły się w ósemce najlepszych szkół województwa:
SP 11 – I miejsce  ( 12 laureatow  + 10 finalistów)
SP 3 – IV miejsce ( 6 laureatów + 6 finalistów)
SP 2 – V miejsce ( 4 laureatów + 7 finalistów)
SP 9 – VIII miejsce ( 3 laureatów + 10 finalistów)
a trzy dębickie gimnazja w szesnastce najlepszych:
MG 2 – VI miejsce ( 9 laureatów + 7 finalistów)
MG 3 – XIII miejsce ( 7 laureatów + 11 finalistów)
MG 1 – XVI  miejsce ( 6 laureatów + 8 finalistów)
Ponadto 6 szkół podstawowych ( na 37 w województwie) i 1 gimnazjum (na 25)  z Dębicy uzyskało Certyfikat ”Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. Certyfikat ten potwierdza stworzenie przez szkołę szczególnych warunków dla uczniów, aby mogli oni rozwijać swoje zdolności i osiągać sukcesy. Nadane Certyfikaty odebrali dyrektorzy wyróżnionych szkół – SP 11, SP 3, SP2, SP8, SP12, SP 10 oraz MG 2. Podczas uroczystości Małgorzata Chomycz – Śmigielska Wojewoda Podkarpacki i Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty podziękowali laureatom za ich osiągnięcia, a nauczycielom za twórczą i efektywną pracę.
 

Szkoła Podstawowa nr 2

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Kamila Undas

przyroda

laureat

Renata Puźniak

język angielski

laureat

Anna Trębacz – Główka

matematyka

finalista

Marta Florkiewicz

Agnieszka Borek

przyroda

laureat

Ludmiła Szewczyk

język polski

finalista

Dorota Piękoś

Mikołaj Brodawka

historia

laureat

Lucyna Skwarło

Katarzyna Szlachetka

historia

finalista

Dorota Majka

Kacper Kopacz

historia

finalista

Dorota Majka

Patryk Betlej

przyroda

finalista

Ludmiła Szewczyk

Magdalena Świerk

język polski

finalista

Dorota Dymińska

Julia Bielawa

język angielski

finalista

Agnieszka Motyka

Szkoła   Podstawowa nr 3

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Radosław Cacała

 

język polski

laureat

Halina Szpara

przyroda

laureat

Marta Pęcak

historia

laureat

Katarzyna Szukała

matematyka

laureat

Anna Broda

Karolina Michno

 

język polski

laureatka

Urszula Poświat

matematyka

finalistka

Anna Broda

Tomasz Starostka

 

matematyka

laureat

Anna Broda

historia

finalista

Katarzyna Szukała

Anna Prucnal

przyroda

finalistka

Marta Pęcak

Estera Bąk

historia

finalistka

Katarzyna Szukała

Milena Dobrowolska

język angielski

finalistka

Edyta Augustyn

Aleksander Mazur

język angielski

finalista

Monika Szymańska

Szkoła Podstawowa nr 5

Imię i nazwisko

przedmiot

Zdobyty tytuł

Nauczyciel opiekun

Ewa Szewczyk

Historia

Finalista

Elżbieta Baryłecka

J. angielski

Finalista

Monika Marek

Matematyka

Finalista

Joanna Sobczyk

Iga Skwirut

J. angielski

Finalista

Monika Marek

Filip Gil

Przyroda

Finalista

Małgorzata Kloc

Martyna Jarosz

Przyroda

Finalista

Małgorzata Kloc

Julia Stasiowska

J. niemiecki

Finalista

Bogumiła Bartnik

Zuzanna Sarna

J. niemiecki

Finalista

Bogumiła Bartnik

Julia Serafin

J. niemiecki

Finalista

Bogumiła Bartnik

Szkoła Podstawowa Nr 8

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Gabriela Moraniec

przyroda

laureat

 Beata Czarnecka

historia

laureat

 Barszcz Renata

Łukasz Hadała

przyroda

finalista

 Beata Czarnecka

Aleksandra Występek

przyroda

finalista

 Beata Czarnecka

 Jakub Ligęzka

historia

finalista

Renata Barszcz

Szkoła Podstawowa nr 9

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Przedmiot

Zdobyty tytuł

Nauczyciel - opiekun

1

Biel Justyna

przyroda

laureat

Bernadetta Węgrzyn

język angielski

laureat

Jolanta Prucnal

matematyka

finalista

Maria Wawrzkiewicz

2

Rusek Kornelia

przyroda

laureat

Maria Zachara - Stępień

3

Krzemień Patrycja

przyroda

finalista

Bernadetta Węgrzyn

4

Jezioro Wiktor

przyroda

finalista

Bernadetta Węgrzyn

5

Drygaś  Piotr

historia

finalista

Katarzyna Wójcik

6

Kruczek Michał

historia

finalista

Katarzyna Wójcik

7

Wrona Bartosz

historia

finalista

Katarzyna Wójcik

8

Kubiczek Maksymilian

matematyka

finalista

Beata Śmietana

9

Wróbel Krystian

matematyka

finalista

Maria Wawrzkiewicz

10

Kantor Zuzanna

język niemiecki

finalista

Bernadetta Cyran

11

Augustyn Julia

język angielski

finalista

Jolanta Prucnal

Szkoła  Podstawowa nr 10

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Krzysztof Malata

przyroda

Laureat

Marzena Traciak

j. angielski

Finalista

Joanna Sosin

matematyka

Laureat

Małgorzata Sygulska

Dawid Surdel

przyroda

Finalista

Marzena Traciak

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

Imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel – opiekun

Weronika Mądro

język polski

laureat

Renata Dzięglewicz – Stefan

matematyka

laureat

Zofia Kiszka

język angielski

laureat

Michał Jodłowski

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Joanna Czapla

język polski

laureat

Jolanta Wanat

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

historia

finalista

Beata Cebula

Kamil Gowin

matematyka

laureat

Zofia Kiszka

Weronika Matłok

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

język polski

finalista

Jolanta Wanat

Gabriela Ragan

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Wiktoria  Furgał

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Natalia  Janiec

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Patryk Zięba

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Waldemar Jodłowski

historia

finalista

Beata Cebula

Jakub Lula

historia

finalista

Beata Cebula

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Jakub Szczęch

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Szymon Łopuszyński

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Bartłomiej Pudło

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Hubert Mruk

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

Nikola Siwiec

język niemiecki

laureat

Lidia Lula

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Justyna Ożóg

język polski

laureat

Anna Olechowska

język angielski

finalista

Beata Szukała

Wojciech Kutyłowski

historia

laureat

Grażyna Tomaszewska                                         

Gabriela Lesiak

przyroda

finalista

Renata Kukułka

Alexander Ottaway-Kasperek

język angielski

finalista

Beata Szukała

Ilość laureatów i finalistów: 31 + 50

Miejskie Gimnazjum nr 1

Imię i nazwisko

Przedmiot

Zdobyty tytuł

Nauczyciel - opiekun

Ewelina Staroń

chemia

finalista

Magdalena Wiktor

biologia

laureat

Stawarz Irena

Jakub Sieradzki

historia

laureat

Monika Maksoń

geografia

laureat

Renata Kantor

Kinga Wrzesień

historia

finalista

Monika Maksoń

Stanisława Wrona

biologia

finalista

Irena Stawarz

Piotr Krogulski

j. niemiecki

laureat

Justyna Wojtaszek

Karolina Przewoźnik

chemia

finalista

Magdalena Wiktor

Kornelia Nykiel

biologia

laureat

Stawarz Irena

Jan Stępień

historia

finalista

Stanisława Wrona

Paulina Wasiewicz

biologia

finalista

Irena Stawarz

Gerard Wójtowicz

fizyka

finalista

Marek Śmietana

Bartosz Barnaś

j. niemiecki

finalista

Grażyna Mytych

Dominka Świerczyńska

j. niemiecki

laureat

Dorota Dydyńska

Gabriela Josypów

j. niemiecki

laureat

Grażyna Mytych

Miejskie Gimnazjum nr 2

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Claudia Pociask

język niemiecki

laureat

Marta Kipa

Fabian Lauria-Kuršumović

język niemiecki

laureat

Marta Kipa

Gabriela Depowska

biologia

laureat

Anna Polańska

Katarzyna Wójtowicz

biologia

laureat

Anna Polańska

język angielski

laureat

Urszula Deszcz

Mateusz Kolak

geografia

laureat

Bożena Skowron

Kaja Zygmunt

geografia

laureat

Bożena Skowron

Mateusz Sobecki

chemia

laureat

Małgorzata Kasowicz

Maksymilian Wójtowicz

język angielski

laureat

Małgorzata Lenczowska

Kinga Zwierzyk

geografia

finalista

Bożena Skowron

Piotr Cebula

matematyka

finalista

Lucyna Ligęzka

fizyka

finalista

Bożena Czudecka

Dorian Kraj

matematyka

finalista

Teresa Pypeć

Natalie Pociask

język niemiecki

finalista

Marta Kipa

Marcin Malata

chemia

finalista

Małgorzata Kasowicz

interdyscyplinarny

finalista

Krystyna Zbylut

Ewelina Golonka

chemia

finalista

Małgorzata Kasowicz

Miejskie Gimnazjum nr 3

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Ignacy Gawron

język angielski

laureat

Dorota Błaszczyk

Katarzyna Joniec

historia

laureat

Beata Bochnowska

Patryk Szczygieł

geografia

laureat

Anna Doniec

Maciej Bochnowski

geografia

laureat

Anna Doniec

fizyka

laureat

Zofia Bąk

Krzysztof Sobczyk

informatyka

laureat

Danuta Skiba

Adam Sobczyk

informatyka

laureat

Danuta Skiba

Konrad Kubek

fizyka

finalista

Zofia Bąk

Izabela Polniaszek

geografia

finalista

Anna Doniec

Paulina Sarama

geografia

finalista

Anna Doniec

Magdalena Mróz

geografia

finalista

Anna Doniec

biologia

finalista

Wiesława Klisiewicz

Izabela Czuchra

język polski

finalista

Renata Soprych

Gabriela Kędzior

język polski

finalista

Jolanta Siarkowska

Aleksander Matłok

język angielski

finalista

Dorota Błaszczyk

Michał Myszczuk

język angielski

finalista

Dorota Błaszczyk

Maja Morawczyńska

język angielski

finalista

Agnieszka Grych

Miejskie Gimnazjum nr 4

imię i nazwisko

przedmiot

zdobyty tytuł

nauczyciel - opiekun

Olga  Małochleb

historia

laureat

Jolanta Kocaj

biologia

finalista

Dorota Mleczko

Weronika Małek

historia

laureat

Jolanta Kocaj

Michał Kosiński

historia

laureat

Ewa Mazur

Thomas Zarzeczny

język angielski

laureat

Barbara Wąsik

interdyscyplinarny

finalista

Alina Biga

Szymon Świerk

informatyka

laureat

Jacek Nowak

Przemysław Kujawski

matematyka

laureat

Danuta Połomska

fizyka

finalista

Monika Parkitna

Monika Curyło

historia

finalista

Jolanta Kocaj

Monika Pakosz

historia

finalista

Jolanta Kocaj

Angelika Zapał

język angielski

finalista

Barbara Wąsik

Gabriela Żurek

język niemiecki

finalista

Katarzyna Lechowicz

Anna Maruszak

język niemiecki

finalista

Joanna Kania

Bartosz Ciszek

język niemiecki

finalista

Joanna Kania

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej