<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.06.2024 r.  
 


18.06.2009 - Burmistrz wręczył wyprawki dla pierwszoklasistów
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Projekt „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica”
27-10-2014

Miasto Dębica realizuje projekt pn. „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica” współfinansowany z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 działanie 9.3. Została wybrana firma, która będzie opracowywała plan gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Dębica jest to konsorcjum spółek CASE – Doradcy sp. z o.o. (lider konsorcjum) i Energorozwój S.A. (członek konsorcjum).

Celem Projektu jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i zwiększenie udziału energii ze źródeł odnawialnych. Jednym z punktów projektu jest opracowanie bazy danych pozwalającej na ocenę stanu gospodarki. Jednak aby dokonać oceny niezbędne jest przeprowadzenie ankiet. W związku z powyższym informujemy, że przedstawiciele konsorcjum mogą do Państwa dzwonić w celu przeprowadzenia ankiet. Władze Miasta proszą o wyrozumiałość i współpracę.
Prosimy również o wypełnienie ankiet oraz przesłanie ich na adres: dariusz.panek@umdebica.pl lub złożenie w Urzędzie Miejski w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 pok. 107 lub na Dzienniku Podawczym. Ankiety można składać do końca roku 2014r.

Szczegóły:

images/Miasto Dębica realizuje projekt pn.doc

images/Ankieta do mieszkanców domów jednorodzinnych.doc

images/Ankieta do użytkowników mieszkań w domach wielorodzinnych.doc 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej