<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


10.12.2012 - Grupa LCD przywiozła laury z Mielca
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Zawodnicy Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa na Mistrzostwach Świata
01-09-2014

Podopieczni Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa, odbyli długą podróż do serca siatkarskiego świata, którym 30 sierpnia 2014 roku stał się Stadion Narodowy w Warszawie. 40 młodych zawodników Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa, wraz z trenerami wzięło udział w ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Młodzi adepci siatkówki, przebrani w barwy narodowe, koszulki swoich ulubionych zawodników mieli okazję na żywo bawić się, dopingować oraz obserwować zmagania swoich idoli na boisku. Każdy polski kibic marzył aby znaleźć się wśród 63 tys.  dopingujących fanów polskiej drużyny.
„Zawodnicy Kępy mieli to szczęście, spełnili swoje marzenia i miejmy nadzieję, że za kilka lat kolejne pokolenia kibiców  będą witać na stadionie śpiewem hymnu narodowego acapela  któregoś z wychowanków Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa, tak jak w Warszawie Rafała Buszka przyjmującego reprezentacji Polski, który pochodzi z Podgrodzia koło Dębicy” – mówi Piotr Mazur, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kępa”.
Miłą niespodzianką, było spotkanie i wspólne zdjęcie oraz zebranie autografów  na naszych zawodników od Grzegorza Kosoka  środkowego reprezentacji oraz ASSECO Resovii Rzeszów, który w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Jastrzębskiego Węgla. Niewątpliwie było to wielkie przeżycie dla naszych młodych siatkarzy i pozostanie w ich sercach na długo, a to jeszcze nie koniec wyjazdów Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Udział w siatkarskim święcie był wspaniałym przerywnikiem w żmudnych i ciężkich przygotowaniach do nadchodzącego sezonu, w którym trzy drużyny  z Kępy - młodziczki, kadeci, seniorzy będą rywalizować o  prym w województwie podkarpackim. Wszystkich chętnych do uprawiania siatkówki zapraszamy na zajęcia treningowe.  Kontakt Tel: 606 262 904


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej