<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


07.10.2009 - W Dębicy powstanie Młodzieżowa Rada Miejska
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Zagrają dla Weroniki
04-10-2007

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizują 5 października koncert charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc w sfinansowaniu operacji Weroniki Berlik, dwuletniej dębiczanki. Gwiazdą koncertu będzie zespół „Gang Marcela” oraz niewidomy artysta Armand Perykietko. Wystąpią także dębickie grupy artystyczne. Pieniądze dla Weroniki przekaże także Klub Muzyczny Meduza, w którym 5 października odbędzie się koncert zespołu „IRA”.

Weronika urodziła się z wadą serca, z lewą stopą końsko – szpotawą, zrostami palców obu dłoni i nieprawidłowym ułożeniem palców stóp i dłoni. W listopadzie br. czeka ją skomplikowana operacja w Hamburgu. Informacje można znaleźć na stronie www.weronika.e-debica.pl.

Koncert odbędzie się w Sali widowiskowej Domu Kultury „Mors”, początek o godz. 17. Bilety w cenie 5 złotych można kupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury lub bezpośrednio przed koncertem.

Organizatorzy w imieniu rodziców Weroniki zwracają się z prośbą o finansowe wsparcie akcji pomocy w leczeniu niepełnosprawnego dziecka. Sponsorzy będą mieli możliwość zareklamowania swojej działalności poprzez: umieszczenie w obrębie Sali widowiskowej banerów reklamowych, rozpowszechnienie ulotek informacyjnych podczas koncertu, podanie do publicznej wiadomości podczas trwania koncertu nazwisk i firm wspierających Weronikę. Wpłaty można dokonywać na subkonto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Bank PKO BP SA. XV O/ Warszawa, nr 50102011560000790200077248 z dopiskiem „darowizna na leczenie i rehabilitację Weroniki Berlik”. Podczas koncertu odbędzie się także kwesta do puszek. Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy pod nr tel. (014) 680 93 63.

 

 

Koncert zespołu „Ira” rozpocznie się o godz. 20.30. Klub Muzyczny „ Meduza” przeznaczy dla Moniki 5 złoty od każdego sprzedanego biletu. Można je nabyć w przedsprzedaży - 25 złotych, w dniu koncertu – 35 zł, do nabycia w „Meduzie” i sklepach „Debiut” (ul. Słowackiego 2) oraz „Miro” (ul. Gawrysia 2). 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej