<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


05.12.2012 - Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

11-12 kwietnia 2014r. Konkurs Wielkanocny - zapraszamy do udziału
10-04-2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Najpiękniejsza pisanka Dębicy – Wielkanoc 2014” ogłoszonym przez Jerzego Gągałę zastępcę burmistrza miasta Dębicy. Konkursu realizowanego w ramach Jarmarku Wielkanocnego, organizowanego 11-12 kwietnia br. na Rynku naszego miasta.

Przypominamy, iż konkurs został ogłoszony w III  kategoriach tematycznych : „pisanka tradycjanka”  „pisanka zadziwianka” oraz „pisanka kolosanka”. Z każdej wymienionej kategorii komisja konkursowa wybierze trzy najpiękniejsze pisanki.  Dla autorów wyróżnionych prac czekają  atrakcyjne nagrody.  Szczegóły konkursu na www.debica.pl

 

Nagrody w konkursie  ufundowali :

- Urząd Miejski  w Dębicy,

- Salon Fryzjerski Dorota Pietracha ul. Krótka 4, 39-200 Dębica,

- Apteka „ARNIKA”  Małgorzata Jarosińska – Osak ul. Piłsudskiego 16, 39-200 Dębica,

- Biuro Podróży TYTAN TRAVEL  Jan Płoszczyca ul. Rynek 42, 39-200 Dębica,

- Cukiernia „Wiktor”  Janusz Wiktor ul. Gawrzyłowska 35 b, 39-200 Dębica.

 

Przy okazji organizowanego Jarmarku nie możemy zapomnieć  o „Dembickiej Giełdzie Staroci”  w Dębicy, która na stałe już wpisała się w pejzaż naszego miasta.  Kolekcjonerzy, pasjonaci i hobbyści,  miłośnicy staroci o różnych gabarytach i przeróżnej tematyce – również będą obecni w sobotę 12 kwietnia,  na dębickim Rynku,  od wczesnych godzin porannych.  

 

Pragniemy aby zapowiadane wydarzenia był dodatkową okazją do wspólnego przeżycie przedświątecznych dni aby stały się okazją do wzmacniania wzajemnych relacji i przyjaźni wśród mieszkańców naszego miasta.  Serdecznie Zapraszamy.

 

Uprzejmie informujemy, że widok dębickiego  Rynku i odbywających się na nim jarmarków oraz giełdy staroci dostępny jest poprzez kamerę on- line  na stronie www.debica.pl

 

 

 



 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej