<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


21.07.2009 - Dzieci z osiedla Świętosława mają plac zabaw
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Zapraszamy na lipcową edycję Jarmarków i Giełdy Staroci w Dębicy
12-07-2013

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w lipcowej edycji Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” - na Rynku miasta - w sobotę 13 lipca 2013r. od godz. 9.00.

Jak co miesiąc i tym razem swój udział zapowiedzieli kupcy i sprzedawcy, rękodzielnicy  oraz artyści  tworzący rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. Obecna będzie też „Dembicka Giełda Staroci”,  a wraz z nią  kolekcjonerzy oraz miłośnicy rzeczy starych z duszą i z własną historyjką.  

Już tradycyjnie wydarzeniom towarzyszyć będą  występy  zespołów ludowych z programem prezentowanym  przez  starszych  oraz najmłodszych  wykonawców, tancerzy i śpiewaków.  

Dla małych dzieci i tych większych - KULKOLAND przygotował gry i zabawy z nagrodami oraz inne wspaniałe atrakcje chociażby  gigantyczną zjeżdżalnię, balony - baloniki, czy też bajkowe malowanie twarzy…

Obecne będzie również Niepubliczne Przedszkole WELDON KIDS, których podopieczni m.in. zaśpiewają w przedstawieniu muzycznym „Letni Show” porywając dzieci do  wspólnej zabawy, zatańczą w rytmie brazylijsko –boliwijskiej „Lambady”, egzotycznego tańca „Bora Bora”  i belgijskiego tańca integracyjnego oraz opowiedzą o  bezpiecznych  wakacjach.

Wszystko po to aby każdy duży czy mały 13 lipca 2013r. na dębickim Rynku czuł się dobrze, aby w każdym wieku, każdy przybyły gość znalazł dla siebie coś ciekawego i wyjątkowego miło spędzając czas.

Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia w tym dniu naszego Miasta i spędzenia wolnego czasu na dębickim Rynku w miłym otoczeniu gwaru jarmarcznego i różnych ciekawostek  giełdy staroci.

 

 

art. MR 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej