<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


12.02.2010 - Dzień Chorego w Domu Seniora
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

IV edycja plenerowych Jarmarków i Giełdy Staroci pod gołym niebem: 13 lipiec 2013r. dębicki Rynek
09-07-2013

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w lipcowej edycji Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” - na Rynku miasta - w sobotę 13 lipca 2013r. od godz. 9.00.

Kultywując dawny klimat  jarmarków, dębicki Rynek w najbliższą sobotę, znów stanie się miejscem spotkań między ludźmi przyciągając uczestników z bliższej i dalszej okolicy. Jak co miesiąc i tym razem swój udział zapowiedzieli kupcy i sprzedawcy, rękodzielnicy  oraz artyści  tworzący rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. Obecna będzie też ciekawa „Dembicka Giełda Staroci”,   a wraz z nią  kolekcjonerzy i miłośnicy rzeczy starych z duszą z własną historyjką.   

 

Dlatego trzeba się wybrać i odwiedzić nasz dębicki Rynek 13 lipca 2013r. gdzie od godz. 9.00 do późnego popołudnia będzie można coś wyjątkowego kupić, coś pięknego wyszukać, coś ciekawego posłuchać i coś smacznego skosztować.

 

Tak jak w poprzednich edycjach, wydarzeniom towarzyszyć będą  występy  zespołów ludowych z programem prezentowanym  przez  starszych i najmłodszych  wykonawców, tancerzy i śpiewaków. Dla małych dzieci i tych większych,  gry i zabawy z nagrodami prowadzić będzie KULKOLAND. Obecne będzie również Niepubliczne Przedszkole WELDON KIDS, których podopieczni zatańczą i zaśpiewają.  Przewidziane są również inne wspaniałe atrakcje chociażby  gigantyczna zjeżdżalnia, balony - baloniki, czy też bajkowe malowanie twarzy.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia w tym dniu naszego Miasta i spędzenia wolnego czasu na dębickim Rynku w miłym otoczeniu gwaru jarmarcznego i różnych ciekawostek  giełdy staroci.  Kto wie, może dobre duchy "dembickich" czasów będą również  z nami snuły  się  między straganami, z zachwytem przyglądając się skarbom i rzeczom jakie przywieźli do Dębicy nasi szanowni i zacni Goście.

 

Zapraszamy do  wcześniejszej rezerwacji stanowiska, którą można dokonywać telefonicznie lub e-mail, bezpośrednio  u organizatora: Urząd Miejski w Dębicy

tel. 14 68 38 104 oraz e-mail jerzy.gagala@umdebica.pl

 

Osoby posiadające rezerwacje korzystają z możliwości wyboru najwygodniejszej lokalizacji miejsca.Swój udział  prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem, co najmniej kilka dni przed planowaną edycją.  Informujemy, że zarezerwowane stanowisko nie zajęte do godz. 8.00 podlega zagospodarowaniu przez organizatora.

 

Kolejna edycja

Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła

oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy

 

10 sierpień 2013r.

 

 

art. MR 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej