<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


21.12.2012 - Inwestycje miejskie + foto
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Wizytacja placówki Poczty Polskiej S.A. w Ratuszu + foto
05-12-2012

W dniu 04.12.2012r. Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki oraz Z-ca Burmistrza Jerzy Gągała gościli w Ratuszu przedstawicieli Poczty Polskiej S.A. w osobach: Ryszard Króla Dyrektor Regionu Sieci Placówek w Rzeszowie wraz z Z-cą Wojciechem Stelmachem oraz Kierownikiem Działu Poczty Polskiej S.A. Ernestem Graselą, którzy wizytowali nowy obiekt oddany w dębickim Ratuszu.

Określając zakres zadań nowego punktu Poczty Polskiej goście wyrazili przekonanie, iż będzie ona spełniać swoje funkcje wobec klientów. Placówka została wyposażona w niezbędny do funkcjonowania sprzęt. Znajduje się w niej jedno okienko przeznaczone do obsługi klientów. Dyrektor Ryszard Król zapewnił, iż zakres wykonywanych usług będzie systematycznie poszerzany i tak w najbliższym czasie uruchomione będzie m.in. Ksero oraz E-Karta. Nowy punkt Poczty Polskiej z pewnością ułatwi klientom dostęp do swych usług oraz odciąży inne placówki poczty, zwłaszcza tej zlokalizowanej przy  ul. Kolejowej.

Placówka Poczty Polskiej S.A. na terenie Ratusza została oddana do użytku dębiczan 26.11.2012r. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.30. W sobotę, niedzielę i święta urząd jest nieczynny.

art.+ Foto  MR 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej