<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


07.12.2009 - Orkiestra ma 50 lat
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

IX miejsce Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Dębica na półmetku II etapu !!!
03-12-2012

Z dorobkiem 76 punktów (na 100 możliwych) DAP Dębica uplasował się w pierwszej dziesiątce rankingu Szkółek Piłkarskich Nivea po pierwszej połowie II etapu. Tym bardziej cieszy fakt, że praca, jaką wkładają trenerzy w szkolenie dzieci w DAP Dębica oceniona została bardzo wysoko .

Ostatni krok to już realizacja programu szkoleniowego, dokumentacja foto i video, analiza postępów poszczególnych zawodników, dzielenie się uwagami, spostrzeżeniami, aktywność na blogu Szkółek Nivea, ilość i liczebność grup.
Przyjemność i radość jaka dają zajęcia wg filozofii Akademii Ajaxu Amsterdam idą w parze z systematycznym podnoszeniem umiejętności piłkarskich zawodników i zawodniczek oraz z rozwojem ich osobowości we własnym środowisku. Wspólna praca trenerów, zawodników i rodziców przyniosła oczekiwane efekty, przed nimi okres zimowy a więc zajęcia w salach gimnastycznych oraz mnóstwo turniejów halowych. Wszystko to będzie opisywane i dokumentowane na ich blogu Szkółek Piłkarskich Nivea, walcząc o punkty w drugiej części II etapu konkursu, który będzie trwał do 15 marca 2013 roku. Walczyć będą o możliwość udziału w turniejach finałowych oraz o wyjazd do Holandii gdzie młodzi piłkarze DAP Dębica będą mogli trenować z młodymi zawodnikami Ajaksu.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej