<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


28.05.2009 - Godzina dla Mamy
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dębica wyróżniona za promocję sportu i aktywność fizyczną + foto
18-10-2012

W dniu 17.10.2012r. w Urzędzie Miejskim w Dębicy Dyrektor MOSiR w Dębicy Robert Mazur wraz Koordynatorem ds. Sportu SP Nr 9 Andrzejem Nylec uroczyście wręczyli Burmistrzowi Miasta Dębicy Pawłowi Wolickiemu Dyplom Ministra Sportu i Turystyki RP Joanny Muchy dla Miasta Dębicy za zajęcie I miejsca w konkursie „Moje EURO 2012 na Orliku” w województwie podkarpacki.

Ministerstwo Sportu i Turystyki podjęło się zorganizowania konkursu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na,  których terenie znajdują się obiekty sportowe wybudowane w ramach rządowego programu „Moje Boisko Orlik - 2012”. Jego głównym celem było upowszechnianie idei uprawiania piłki nożnej nie tylko  wśród młodzieży a również wśród całego społeczeństwa.

Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha z wyrazami uznania podziękowała Miastu za zaangażowanie w promocję sportu i aktywności fizycznej.

Odbierając  wyrazy uznania,  Burmistrz Miasta Paweł Wolicki zwrócił  uwagę na fakt, iż sukces ten jest wynikiem zbiorowej pracy  nie tylko  Miasta  ale i  młodych piłkarzy a przede wszystkim ich zapaleniu do piłki jak również  nauczycieli oraz  trenerów, którzy promują ich talent i motywują do wysiłku. 

 

MR

 

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej