<< powrót na stronę główną dziś jest: 23.07.2024 r.  
 


08.07.2014 - Świętojańskie Śpiewania w "Śnieżce"
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

„Problemy Społeczne” z wizytą w MOPS Dębica
29-05-2012Wydawany w Częstochowie periodyk „Problemy Społeczne” w swoim drugim tegorocznym numerze poświęcił aż 6 stron na prezentację Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. Publikacja nosi tytuł „Dobrze działają w trudnych czasach”.

„Problemy Społecznej”, to ogólnopolskie pismo traktowane jako vademecum kadr pomocy społecznej. Jego nakład sięga 3 tysięcy egzemplarzy i jest wydawany przez Ośrodek Kształcenia Służb Publicznych i Socjalnych – Centrum AV w Częstochowie. Duża część nakładu pisma rozchodzi się w prenumeracie zamawianej przez ośrodki pomocy społecznej i stowarzyszenia działające w tej sferze. Pismo ukazuje się na polskim rynku wydawniczym od 12 lat. Stąd publikacja o MOPS w Dębicy może być traktowana bardzo prestiżowo, jako uznanie dla pracy dębickiej placówki ze strony fachowców w branży.

Na stronach „Problemów Społecznych” poświęconych MOPS w Dębicy można przeczytać o bieżącej pracy placówki, pomocy dla powodzian w roku 2010, jubileuszu 10-lecia działalności Domu Dziennego Pobytu, nauce języka angielskiego w Domu Seniora, spotkaniu władz miasta i MOPS z emerytami, pracy świetlicy „Zgrana Paka” na osiedlu Matejki. Jest także prezentacja kadry kierowniczej MOPS w Dębicy. Wszystkie teksty bogato ilustrowane są zdjęciami.

 

 

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej